Bestseller

MusicCast 20

Marka
Yamaha
Kategoria
Yamaha MusicCast
Ocena
26 recenzje
Yamaha MusicCast 20
Yamaha MusicCast 20
Yamaha MusicCast 20
Yamaha MusicCast 20
Yamaha MusicCast 20
799
sztuka
1 149 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Rzeszów

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Yamaha MusicCast 20

Yamaha MusicCast 20 – wszechstronny, w pełni sieciowy głośnik bezprzewodowy z systemem multiroom MusicCast

Yamaha MusicCast aktualizacja - AirPlay 2, Spotify Connect, Google Asystent

Yamaha MusicCast 20 to jeden z najbardziej wszechstronnych głośników bezprzewodowych obecnych na rynku. Mnogość funkcji zastosowanych w tym urządzeniu sprawia, że MusicCast 20 może rano budzić Cię w sypialni dźwiękiem ulubionej stacji radiowej, w ciągu dnia towarzyszyć Ci jako mini zestaw stereo w Twoim domowym biurze, a wieczorem połączony bezprzewodowo z amplitunerem lub soundbarem odtwarzać efekty surround w kinie domowym.

Głośnik Yamaha MusicCast 20, jak sama nazwa wskazuje, jest elementem systemu multiroom MusicCast, dzięki czemu możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk między urządzeniami, nawet jeśli te znajdują się w różnych pomieszczeniach w domu. Możesz z łatwością przesłać dźwięk np. z telewizora podłączonego w salonie do soundbara Yamaha do głośnika MusicCast 20, który znajduje się w sypialni.

Yamaha MusicCast

Dwa głośniki MusicCast 20 możesz bezprzewodowo połączyć w parę, tworząc w pełni sieciowy system stereo, w którym jeden z głośników będzie odtwarzał lewy, a drugi prawy kanał. Taki zestaw świetnie zastąpi Ci mini-wieżę w sypialni czy posłuży jako idealne towarzystwo dla Twojego laptopa. Jeśli w takim zestawie zechcesz wzmocnić niskie częstotliwości, możesz bezprzewodowo połączyć również subwoofer MusicCast SUB 100

Chcesz wieczorem odprężyć się oglądając film w kinie domowym? Zamiast prowadzić przewody głośnikowe na drugi koniec salonu zastosuj dwa głośniki MusicCast 20 jako tylne głośniki surround i ciesz się prawdziwymi efektami przestrzennymi  - bezprzewodowo łącząc głośniki z Twoim amplitunerem lub soundbarem!

Yamaha MusicCast Surround

Najważniejsze cechy:

 • system multiroom MusicCast
 • możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem – MusicCast Surround
 • możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w zestaw stereo – MusicCast Stereo
 • wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie
 • wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe (Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz)
 • Spotify Connect dla darmowych kont
 • Współpraca z asystentem głosowym Google
 • Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay – bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu
 • AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie
 • Bluetooth Output® (przyszłą aktualizacją oporogramowania)
 • obsługa High-res audio FLAC / WAV / AIFF: do 192 kHz/24 bitów
 • budzik
 
Yamaha MusicCast 20 i MusicCast 50 - porównanie modeliYamaha MusicCast 20 i MusicCast 50 - który głośnik bezprzewodowy wybrać


System multiroom MusicCast

System MusicCast Yamahy jest najbardziej zaawansowanym środowiskiem typu multiroom. Pozwala on za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi przesyłać dźwięk wysokiej jakości pomiędzy wszystkimi urządzeniami audio z rodziny MusicCast (a jest ich już kilkadziesiąt). Możemy zatem sprawić, aby muzyka towarzyszyła nam w całym naszym domu. Jeśli chcemy, komponenty MusicCast mogą oczywiście stać się niezależnymi urządzeniami – możemy wówczas słuchać innej muzyki na każdym z urządzeń. Oznacza to, że w kuchni można słuchać radia internetowego, w salonie ulubionej playlisty z serwisu strumieniowego, a głośnik w pokoju dziecięcym będzie odtwarzał piosenki dla maluchów. Wszystko w tym samym czasie! Sterowanie całym systemem umożliwia aplikacja MusicCast Controller dostępna na iOS oraz Androida.

MusicCast Surround  - możliwość wykorzystania w roli głośników efektowych w bezprzewodowym połączeniu z amplitunerem AV lub soundbarem

MusicCast Surround jest najnowszą funkcją systemu MusicCast i umożliwia ona bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do głośników, które  pełnią rolę tylnych głośników w systemie wielokanałowym. Przekształcenie salonu w salę kinową jest prostsze niż kiedykolwiek! Wyjątkowo funkcjonalne z punktu widzenia użytkownika jest to, że kiedy Yamaha MusicCast 20 nie jest wykorzystywana w nagłośnieniu surround, może być wykorzystana do nagłośnienia innych pomieszczeń w domu.  Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze większą elastyczność systemu MusicCast.

Zobacz z jakimi urządzeniami możesz bezprzewodowo połączyć głośnik MusicCast 20 w roli głośnika surround

MusicCast Stereo - możliwość bezprzewodowego parowania dwóch głośników w mini zestaw stereo

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość bezprzewodowego połączenia ze sobą dwóch głośników MusicCast 20. Dzięki temu powstaje mini zestaw stereo, który wiernie odtworzy Twoją ulubioną muzykę. Takie połączenie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają np. desktopowego zestawu głośnikowego, współpracującego z domowym komputerem lub alternatywy dla mini-wieży w sypialni. Niskie tony w takim systemie można wzmocnić bezprzewodowo łącząc głośniki z subwooferem MusicCast SUB 100. 

Wstępnie zaprogramowane przyciski (preset) ułatwiające natychmiastowe odtwarzanie

Funkcja programowania przycisków to proste narzędzie, które pozwala  włączyć swoją ulubioną stację radiową, bez sięgania po telefon z aplikacją sterującą. Zapisz swoje ulubione radio pod danym przyciskiem preset, a w przyszłości wystarczy nacisnąć przycisk na górze obudowy Yamaha MusicCast 20, bo pokój rozbrzmiał dźwiękami ulubionej stacji. Ponieważ głośnik jest wyposażony w funkcję radia internetowego, w prosty sposób można np. przywołać wspomnienie wakacji, ustawiając pod jednym z przycisków lokalne radio z miejsca letniego odpoczynku.

Yamaha MusicCast 20

Wbudowane muzyczne serwisy strumieniowe

Dzięki współpracy z internetowymi serwisami muzycznymi głośnik Yamaha pobiera muzykę ze zdobywających coraz większą popularność serwisów muzycznych, które dysponują  praktycznie nieograniczonymi  bibliotekami utworów. Dzięki takim serwisom jak Tidal, Spotify, Deezer i Qobuz dostęp do muzyki , sprowadza się do wstukania odpowiedniego hasła do aplikacji w smartfonie.  Zintegrowanie powyższych serwisów z głośnikiem oznacza też, że muzyka będzie pobierana z sieci bezpośrednio przez MusicCast 20, nie absorbując baterii Twojego smartfona.

Spotify Connect dla darmowych kont

Do tej pory właściciele urządzeń audio mogli korzystać z bezpłatnego Spotify tylko w jeden sposób – streamując muzykę z telefonu za pomocą Bluetooth – ponieważ usługa Spotify Connect była dostępna tylko dla właścicieli kont Premium. Teraz użytkownicy darmowej wersji Spotify mogą odtwarzać muzykę bezpośrednio na urządzeniach Yamaha MusicCast. Twój telefon nie będzie marnował baterii, a Ty możesz dzwonić/odbierać połączenia bez przerywania odtwarzania!

Dowiedz się więcej o tym jak korzystać ze Spotify Connect na urządzeniach Yamaha MusicCast.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Najnowsza aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie Actions on Google dla wszystkich urządzeń Yamaha MusicCast – dzięki temu zyskujemy możliwość głosowej obsługi urządzeń Yamaha za pomocą Asystenta Google. Dzięki sterowaniu głosowemu uwalniamy się od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Możemy teraz głosowo włączać, wyłączać urządzenia, regulować ich głośność, zmieniać źródła czy łączyć urządzenia w grupy odtwarzające jednocześnie tę samą muzykę.

Sprawdź, co potrafią Yamaha MusicCast i Asystent Google – przeczytaj poświęcony temu artykuł.

Bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu - Wi-Fi, Bluetooth®, Airplay

Dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2.4 i 5 GHz), jaki został zastosowany w głośniku gwarantuje stabilne i szybkie łącze. Wystarczy sparować urządzenie z domowym routerem, aby uzyskać dostęp do serwisów strumieniowych, muzyki przechowywanej na dysku komputera, czy lokalnego serwera NAS.

Moduł Bluetooth w wersji 4.2 sprawia, że do głośnika wyślesz bezprzewodowo dowolną muzykę, np. z internetowych serwisów wideo. Kolejną zaletą głośnika MusicCast 20 jest obsługa AirPlay, która pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z iPoda touch, iPhona oraz iPada, a także z komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes.

AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie

AirPlay 2 umożliwia wysyłania muzyki z produktów Apple do kilku urządzeń MusicCast jednocześnie (poprzednia wersja pozwalała tylko na połączenie 1:1 – jedno urządzenie Apple wysyła muzykę do jednego głośnika Yamahy). Teraz w każdym pokoju może grać inna muzyka lub ta sama w całym domu. O tym co gdzie gra, zdecydujesz na ekranie swojego iPhona/iPada/Maca – za pomocą Centrum Sterowania lub natywnej aplikacji Dom (Apple Home). Jeśli używasz Siri w urządzeniach Apple, teraz możliwe stanie się także głosowe sterowanie muzyką np. wywołanie głosowo utworów z serwisu Apple Music i odtworzenie ich na wybranym urządzeniu Yamahy.

Więcej o wszystkich funkcjonalnościach, które oferuje współpraca Yamaha MusicCast z AirPlay 2 dowiesz się z tego artykułu.

Bluetooth Output®* 

Dzięki Bluetooth Output® MusicCast 20 sprawnie wyśle sygnał do dowolnego urządzania z wbudowanym modułem Bluetooth®. Mogą to być słuchawki, w sytuacji gdy nie chcemy rozpraszać współmieszkańców ulubioną muzyką, lub inny głośnik Bluetooth®, który nie dysponuje tak zaawansowaną funkcjonalnością sieciową. Eliminuje to potrzebę rozprowadzania po mieszkaniu kłopotliwych do ukrycia kabli.

*Funkcja Bluetooth Output dostępna przyszłą aktualizacją oprogramowania.

Yamaha MusicCast 20

Obsługa High-res audio FLAC / WAV / AIFF: do 192 kHz/24 bitów

Yamaha MusicCast 20 obsługuje formaty audio wysokiej jakości, takie jak, FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Zapewniają one studyjną jakość dźwięku w domowych warunkach.

Budzik

MusicCast 20 posiada wbudowaną funkcję budzika, dzięki czemu staje się idealnym towarzyszem Twojej ulubionej książki na stoliku nocnym. Rano głośnik nie tylko obudzi Cię o wyznaczonej godzinie, ale i zrobi to tak, jak chcesz – za pomocą alarmu lub dźwięków ulubionej stacji radiowej.

Sekcja wzmacniacza
Moc wzmacniacza 40 W
Komunikacja
WiFi Tak
AirPlay Tak
Bluetooth Tak
Port USB Nie
Wbudowany dock Nie
Rodzaj złącza Nie
Wejście analogowe Nie
Wejście cyfrowe Nie
Dodatkowe funkcje
Pilot Nie
Zasilanie
Typ zasilania 230V
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 150 x 186 x 130
Waga kg 2.2
Inne Obsługa Tidal, Deezer, Spotify / Funkcja MusicCast Surround / Funkcja MusicCast Stereo
Warunki gwarancji YAMAHA - Warunki gwarancji YAMAHA PDF [67.95K]
News
Poradnik vTuner v2.2 - Co zrobić, żeby korzystać z radia internetowego i cieszyć się niezliczoną liczbą stacji radiowych w starszych modelach urządzeń Yamahy? Sprawdzamy. PDF [540.99K]
Product card
Desktop Audio MusicCast 20 - To nasz sposób na połączenie. MusicCast 20 gwarantuje wszechstronność i łatwość odsłuchu - może być używany jest samodzielny głośnik, sparowany, lub też pełnić rolę głośnika efektowego w połączeniu z kompatybilnym amplitunerem kina domowego MusicCast lub soundbarem. PDF [431.56K]
Katalog
Katalog Yamaha 2018-2019 - Yamaha sprawia, ze jestes blizej artysty. Blizej jego ekspresji, energii, pasji. 130 lat tworzenia muzyki. Partnerstwo z najsłynniejszymi artystami. Dzwiek dla najwiekszych scen swiata. Kto lepiej rozumie dzwiek tak, jak powinien byc słyszany? Kto inny mógłby Ci zapewnic prawdziwy dzwiek? Od naszych głosników po soundbary, pracujemy niestrudzenie nad jego tworzeniem. Poniewaz kiedy poczujesz wpływ prawdziwego dzwieku, mozesz sie wyrazic przez swoja muzyke. PDF [7.92M]
MusicCast Surround / Stereo – instrukcja konfiguracji - Stwórz bezprzewodowy system 5.1 z MusicCast Surround. Użyj głośników sieciowych z funkcją MusicCast Surround jako głośników tylnych w połączeniu z amplitunerami AV i soundbarami z funkcją MusicCast Surround. PDF [0.96M]
Katalog Yamaha 2017-2018 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [35.62M]
FAQ - MusicCast - konfiguracja i obsługa - PDF [117.57K]
FAQ - MusicCast - PDF [296.60K]
Instrukcja konfiguracji systemu MusicCast - PDF [331.27K]
Ulotka systemu Yamaha MusicCast - Yamaha MusicCast - Domowy system bezprzewodowej muzyki PDF [2.49M]
średnia
4.85
5 24
4 0
3 2
2 0
1 0
26 Recenzje
Ocena:
Nie ma chyba lepszego głośnika bezprzewodowego w tej klasie cenowej. Niewielki, ale potrafi zagrać głośno. Wbudowane serwisy muzyczne, sterowanie przez aplikację, lista ulubionych kanałów włączanych z panelu dotykowego. Rewelacja !
Ocena:
Mam 2 w salonie , 1 w łazience. Dają radę, można w stereo parować. Można bez kabelka użytkować, wyjątkiem oczywiście zasilania, bo baterii brak. Bardzo funkcjonalne, puszczamy na nich muzę ze Spotify jednym kliknięciem palca :)
Ocena:
Idealne uzupełnienie do mojego sprzętu od Yamahy, sprawdza się świetnie we współpracy z innymi urządzeniami tej marki
Ocena:
Bardzo przyjemny brzmieniowo głośnik, w tej cenie absolutnie najlepsza opcja ;)
Ocena:
Kuchnię, łazienkę oparłem na tych urządzeniach. Reszta pomieszczeń także na Music Cast i bardzo sobie chwalę ten system.
Ocena:
Głośnik w pełni spełnia parametry podane w specyfikacji, opis również jest zgodny z rzeczywistością. Ważnym atutem jest to, że oprócz wersji w kolorze czarnym jest jeszcze opcja biała, która lepiej komponuje mi się z resztą wyposażenia w salonie. Podsumowując recenzję, głośnik sprawdza się bardzo dobrze, i jest elementem który pozwala w pełni wykorzystać yamahowski system multiroom Musiccasta. Polecam!
Ocena:
Ładny, nie rzucający się w oczy głośniczek. Aplikacja też łatwa w użytkowaniu i prosta. Minus daję za brak możliwości przewijania utworów w Tidal. Mam go już od dłuższego czasu i cały czas czekam, aż zostanie to naprawione poprzez aktualizację. Podobno Yamaha obiecała to naprawić. Drugi minusik za zamulanie w Tidalu. Cała reszta działa jak rakieta, a akurat w Tidalu, z którego korzystam takie niedociągnięcia... Szkoda
Ocena:
Parametry techniczne podane przy tym produkcie to nie jest popisywanie się. Słychać że ten głośniczek, mimo dość małych rozmiarów pokazuje moc nawet przy dość wymagających utworach.
Ocena:
Ten głośnik to doskonały wybór jak ktoś (tak jak ja) posiada już całą gamę sprzętów od Yamahy i chce stworzyć sobie system multiroomowy z prawdziwego zdarzenia. Głośnik obsługujemy z Musiccasta, więc ma on dokładnie taką samą funkcjonalność sieciową jak np. soundbar który mam podłączony do telewizora w sypialni. Teraz mogę bez dokupywania żadnych urządzeń sprawić że zagrają one równocześnie, bez żadnych strat w dźwięku i opóźnień. Super sprawa!
Ocena:
Głośnik bezprzewodowy Multi-room z możliwością powieszenia na ścianie. Świetnie sprawdzi się jako dodatkowe nagłośnienie pomieszczenia.
Ocena:
Ten głośniczek wymiata pod względem funkcjonalności nawet bez Musiccasta, a z nim to już zostawia konkurencję daleko w tyle. Słychać że informacja o mocy (40W) nie jest wyssana z palca czego się podświadomie obawiałem a jest rzetelną miarą jego możliwości. Głośnik bardzo dobrze współpracuje z innymi urządzeniami od Yamahy i pozwala na sparowanie się z nimi przez Wi-Fi coś jest bardzo ciekawą, i przydatną opcją ;) Ogółem polecam musiccasta zarówno ze względu na jego walory dźwiękowe, jak i funkcjonalność która czyni go bardzo uniwersalnym sprzętem.
Ocena:
Wszystko działa super, tylko jest jakiś problem z obsługą Tidal. Czasem mieli i przycina. Problem nie leży po stronie Tidal, ponieważ korzystam też z aplikacji zewnętrznej mconnect i działa wszystko jak należy. Yamaha wtedy gra bez zacięć. Ze względu na to, że Tidal to moje główne źródło dźwięku, daje tylko trzy gwiazdki.
Ocena:
Świetny głośnik! Polecam!
Ocena:
Kupiłam go na urodziny mężowi i jest bardzo zadowolony. 5/5 gwiazdek! Przy okazji dziękuję pracownikom Top Hi-Fi za poradę i przemiłą obsługę!
Ocena:
Ten głośnik został mi zaproponowany już jakiś czas temu przy okazji zakupu Pianocrafta, jako element który pozwoli stworzyć u mnie multiroom z prawdziwego zdarzenia. Do niedawna nie widziałem takiej potrzeby, ale ostatnio stwierdziłem że taka opcja byłaby przyjemnym dodatkiem na długie, jesienne wieczory w domu z herbatą i dobrym Jazzem. Ostatecznie kupiłem go i zamontowałem na ścianie, i jestem z tego zakupu bardzo zadowolony, uważam że głośnik jest wart swojej ceny i co więcej wart polecenia.
Ocena:
Świetny głośnik! Bardzo ładnie wygląda i ma dużo funkcji, w tym odtwarzanie muzyki z Tidala.
Ocena:
Głośnik gra świetnie, i w dodatku ma możliwość sterowania aplikacją. 5/5!
Ocena:
To był świetny krok ze strony Yamahy, wypuszczenie na rynek głośnika bezprzewodowego którego można ustawić dosłownie gdziekolwiek (wystarczy gniazdko z prądem) było strzałem w dziesiątkę! Głośnik ma bardzo uniwersalny kształt, doskonale wpisuje się w wygląd pomieszczenia i jest dobrym elementem jego wystroju. JEstem również zaskoczony jego brzmieniem które jest naprawdę dobre, i zostawia daleko w tyle brzmienie innych głośników bezprzewodowych. Natomiast jeśli chodzi o funkcjonalność jest to najwyższa klasa, można go podłączyć do każdego sprzętu od Yamahy bezprzewodowo, ważne aby były w tej samej sieci wifi. Ogółem w sprzęcie widzę same zalety, i z czystym sumieniem mogę dać 5/5!
Ocena:
Posiadam system audio zbudowany na amplitunerze Yamahy, i postanowiłem go rozszerzyć o głośnik do postawienia w innym pomieszczeniu aby zbudować sobie multi-room. Po jakimś czasie użytkowania okazało się że głośnik idealnie współpracuje z moim systemem przez aplikację Musiccast, nie ma żadnych opóźnień w odtwarzanym dźwięku, a sam system można dalej rozwijać i nagłośnić sobie cały dom. Zetem nie przedłużając, idę dzisiaj do salonu THF po jeszcze jedno takie cudeńko do kuchni, i dodatkowo polecam ten głośnik każdej osobie która myśli nad rozwojem swojego systemu audio.
Ocena:
Głośnik sprawdza się świetnie w pokoju u córki, puszcza sobie z niego muzykę przez telefon bluetoothem. Korzysta też z niego jako z budzika. Sterowanie banalne, aplikacją ze smartfona. Bas gra aż miło. Wart swojej ceny.
Ocena:
Kupiłem żonie na prezent. Spodobał jej się design, a to duże wyzwanie. Dodatkowo przyjemnie gra i łatwo się z niego korzysta.
Ocena:
Sprzęt zakupiłem z zastosowaniem do sypialni. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na ten sprzęt (w promocji za 999zł). Funkcjonuje u mnie jako radio-budzik, codziennie rano uruchamia się radio internetowe jako budzik. A dźwięk? Jest rewelacyjny! Nigdy nie sądziłem, że z tak małego urządzenia można wydobyć taką głębię bassu. W przyszłości planuję zakup kolejnego by rozszerzyć je do stereo.
Ocena:
Szukałam prostego w obsłudze głośnika, który niezbyt rzucałby się w oczy i natrafiłam na ten nieduży głośniczek od yamahy. Ustawiłam w gabinecie, zgodnie z instrukcją podłączyłam przez aplikacje i od tej pory wszyscy pacjenci pytają mi się co to za urządzenie. Głośnik jest bardzo ładny i gra świetnie. Z reguły leci na nim gotowa playlista ze spotify ale często też korzystam z radia internetowego. Sama obsługa jest bardzo prosta i nie sprawia żadnych problemów. Myślę, że niedługo kilka takich pojawi się w moim mieszkaniu :)
/ Super. Ocena:
Żona szukała jakiegoś fajnego grajka do kuchni więc połączyłem przyjemne z pożytecznym. Sprawdza się jako radio internetowe w kuchni gra bardzo przyjemnie dodatkowo ma możliwość podkręcenia wysokich czy niskich tonów. Wykonanie pierwsza klasa nie ma do czego się przyczepić. Poszedłem za ciosem i dokupiłem 2 do sypialni. Teraz dodatkowo wykorzystuje je jako tyły dla mojego Bara 400. A i jeszcze jedno odnośnie aplikacji Yamahy intuicyjna każdy sobie z poradzi z obsługą.
/ Rewelacja !!!. Ocena:
Po podłączeniu nie mogłem uwierzyć że to tak może grać. Takie dwie sztuki i nie trzeba nic więcej do szczęścia. Chyba pozbędę się amplitunera z salonu i kupię jeszcze kilka takich
/ Polecam zakup w 100 %. Ocena:
Cudny sprzęt, aż się miło słucha muzyki przez taki głośnik. Wykonanie super a kolor biały wygląda fenomenalnie
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • MusicCast Surround – stwórz bezprzewodowe kino domowe z urządzeniami Yamaha MusicCast

  Powiedz „żegnam” przewodom głośnikowym! Marzysz o zestawie kina domowego, ale perspektywa ciągnięcia przewodów głośnikowych przez cały salon skutecznie Cię odstręcza? Dzięki funkcji MusicCast Surround masz problem z głowy – możesz bezprzewodowo połączyć amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 lub MusicCast 50.
 • Yamaha MusicCast Stereo – ciesz się dźwiękiem stereo bez przewodów

  Potrzebujesz nowoczesnego zestawu stereo, który nie niesie ze sobą konieczności kupowania osobnego wzmacniacza, odtwarzacza sieciowego, kolumn głośnikowych i prowadzenia między tymi urządzeniami całej pajęczyny przewodów?
 • Nowa seria głośników bezprzewodowych Yamahy

  Japoński producent zaprezentował 2 modele głośników z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi oraz pełną integracją ze środowiskiem MusicCast. Modele Yamaha MusicCast 50 i MusicCast 20 oferują niespotykaną do tej pory wszechstronność i możliwości konfiguracyjne.
 • Dwa nowe soundbary Yamahy

  Yamaha konsekwentnie udoskonala swoje środowisko MusicCast, dodając do niego nowe funkcje i implementując je w nowych urządzeniach. Soundbary MusicCast BAR 400 i MusicCast BAR 40 wpisują się w ten trend, oferując kompatybilność z systemem MusicCast, w tym możliwość współpracy z głośnikami bezprzewodowymi MusicCast 20 i 50 w roli głośników surround.
 • Yamaha rozszerza ofertę amplitunerów kina domowego o modele serii RX-Vx85

  Firma Yamaha wprowadza na rynek nowe sieciowe amplitunery AV wyposażone w firmowy system multiroom MusicCast, w tym nową funkcjonalność w jego ramach – technologię MusicCast Surround. Pozwala ona użytkownikom bezprzewodowo łączyć z amplitunerem nowe głośniki bezprzewodowe MusicCast 20 i MusicCast 50 jako tylne głośniki surround w zestawach kina domowego. Dodatkowo właściciele amplitunerów serii RX-Vx85 będą mogli korzystać także z bezprzewodowego subwoofera MusicCast SUB 100.
 • Yamaha MusicCast SUB 100 – potężny bas w komfortowym wydaniu

  Już niebawem na rynku zadebiutuje najnowszy subwoofer Yamahy – MusicCast SUB 100. Model ten jest pierwszym subwooferem japońskiego producenta kompatybilnym z systemem multiroom MusicCast. Urządzenie zapewnia potężny, głęboki bas i może bezprzewodowo współpracować z amplitunerami AV, soundbarami i głośnikami bezprzewodowymi obsługującymi funkcję MusicCast Surround.
 • MusicCast Controller 3.00 – Yamaha ogłasza nową wersję aplikacji z funkcją MusicCast Surround i Stereo

  Yamaha, lider rynku audio-wideo, przygotowała nową wersję darmowej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller. Wersja 3.00 umożliwia przede wszystkim obsługę nowych funkcjonalności czyli MusicCast Surround i MusicCast Stereo.
 • Zmień swój salon w kino - Yamaha MusicCast BAR 40

  Poczuj emocje bohaterów swojego ulubionego serialu, daj się wciągnąć w sam środek filmowej akcji, ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem słuchając swojego ulubionego artysty. Wszystko to, i wiele więcej, zapewni Ci nowy soundbar marki Yamaha – MusicCast BAR 40.
 • MusicCast 20 i MusicCast 50. Który głośnik bezprzewodowy wybrać?

  W ofercie marki Yamaha znajdziemy dwa nowe, bezprzewodowe głośniki sieciowe: są to MusicCast 20 i MusicCast 50. Co je łączy? Czym się różnią? Jak i gdzie można je zastosować? Zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu, który odpowie na te pytania.
 • AirPlay 2 w urządzeniach Yamaha MusicCast - co zyskujesz?

  16 kwietnia 2019 roku, aktualizacją oprogramowania, produkty Yamaha MusicCast tzw. drugiej generacji zyskały kompatybilność z najnowszym protokołem bezprzewodowego przesyłania dźwięku firmy Apple – mowa oczywiście o AirPlay 2.
 • Spotify Connect w urządzeniach Yamaha MusicCast – również dla darmowych kont

  Aktualizacja oprogramowania dla produktów Yamaha MusicCast tzw. drugiej generacji*, która ukazała się 16 kwietnia 2019, przyniosła bardzo ciekawą, nową funkcjonalność – Spotify Connect również dla użytkowników darmowych kont w tym serwisie. Co to oznacza?
 • Na co zwrócić uwagę kupując soundbar?

  Soundbary są najprostszym sposobem na radykalną poprawę dość słabego i płaskiego brzmienia z posiadanego telewizora. Niestety nie wszystkie modele są godne uwagi. Zatem na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy wyborze soundbaru?
 • IDEALNY DŹWIĘK DLA TWOJEGO TELEWIZORA

  Oto kilka pomysłów na to, jaki sprzęt audio możemy podłączyć do naszego TV – wszystkie wymienione rozwiązania i urządzenia oferujemy w salonach Top Hi-Fi & Video Design wraz z ekspercką poradą naszych specjalistów. Zapraszamy zatem do lektury i do naszych salonów!
 • AirPlay2, Spotify for free i Asystent Google w urządzeniach Yamaha MusicCast!

  Najnowsza aktualizacja oprogramowania Yamahy przynosi współpracę z AirPlay 2, korzystanie z funkcji Spotify Connect nawet dla darmowych kont, współpracę z asystentem głosowym Google oraz obsługę eARC.
 • Bezprzewodowe kino domowe – wysoka jakość dźwięku, mniej kabli

  Wizja plątaniny kabli przy podłączaniu kina domowego skutecznie odstrasza wielu klientów. Receptą na tego typu problemy będzie zakup bezprzewodowego kina domowego. Jednak brak przewodów będzie dotyczył najczęściej kanałów tylnych, gdyż właśnie zasilanie surroundów za pomocą kabli nastręcza największych trudności i może budzić oczywisty dyskomfort. W tej roli najlepiej sprawdzą się głośniki bezprzewodowe. Podobne rozwiązanie spotyka się w zastosowaniu subwooferów.
 • Bezprzewodowe głośniki surround do kina domowego

  Zamiast klasycznych kolumienek efektowych można się zdecydować na głośniki bezprzewodowe. Nie musimy ich łączyć z amplitunerem AV, tylko podłączyć do prądu, co zdecydowanie ułatwia życie. W tym celu bardzo ciekawym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem, jest system MusicCast Surround opracowany przez firmę Yamaha.
 • Głośniki Bluetooth czy głośniki Wi-Fi?

  Głośniki Bluetooth stały się w ostatnich latach bardzo popularną kategoria produktową, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Z jednej strony nie ma w tym nic dziwnego – muzyka pochodzi dzisiaj z cyfrowych źródeł takich jak pliki na smartfonie czy serwisy muzyczne „w chmurze” np. Spotify. Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do takiego głośnika jest proste i wygodne. Niesie jednak ze sobą spore ograniczenia - głównie jakościowe.
 • AirPlay2 i Spotify for free już dostępne dla MusicCast 20 i MusicCast 50

  Ostatnia aktualizacja oprogramowania Yamahy dla głośników bezprzewodowych MusicCast 20 i MusicCast 50 zapewniła oczekiwaną kompatybilność z AirPlay 2 oraz współpracę ze Spotify Connect także przez użytkowników bezpłatnego konta.
 • Co potrafi głośnik Yamaha MusciCast 20? [Wideo]

  Yamaha MusicCast 20 to niezwykle wszechstronny, w pełni sieciowy głośnik bezprzewodowy z systemem multiroom MusicCast. Mnogość funkcji i możliwości jest naprawdę ogromna, dlatego część z nich przybliżamy w naszym najnowszym wideo.
 • Systemy multiroom [wideo]

  Dzięki wszelkiego rodzaju usługom streamingowym ogromną popularnością cieszy się bezprzewodowe przesyłanie muzyki – nie tylko do urządzeń audio, ale także między nimi. Tym samym rozkwit przeżywa nowa kategoria sprzętu grającego, jakimi są urządzenia typu multiroom. Czym one właściwie są? Wyjaśniamy.
 • Yamaha MusicCast z obsługą Amazon Music

  Amazon Music niedawno ogłosił wprowadzenie usługi streamingu plików audio hi-definition – Amazon Music HD. Nie trzeba było długo czekać na wprowadzenie obsługi nowej platformy przez producentów sprzętu audio – Yamaha wprowadziła właśnie Amazon Music jako nowe źródło dźwięku w usłudze MusicCast.
 • Aplikacja Yamaha MusicCast - omówienie najważniejszych funkcji [WIDEO]

  MusicCast to autorska technologia Yamahy, która pozwala na bezprzewodowe przesyłanie urządzeniami bazujących na tym samym systemie. Każdym urządzeniem Yamaha MusicCast (a także wszystkimi naraz) można zarządzać za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji w języku polskim. W najnowszym wideo postanowiliśmy uważniej przyjrzeć się jej najważniejszym funkcjonalnościom.
 • Głośniki inteligentne czy inteligentny sprzęt audio?

  Głośniki inteligentne to coraz bardziej popularny gadżet w naszych domach. Pozwalają one na sterowanie głosowe urządzeniami internetu rzeczy oraz na pozyskiwanie informacji z popularnych źródeł. Takie głośniki oferuje wielu firm, w tym giganci technologiczni jak Amazon czy Google. Inteligentne głośniki tych producentów są sprzężone z usługami przez nich dostarczanymi, większość tego typu urządzeń współpracuje z większymi dostawcami usług strumieniowania muzyki – jak na przykład Tidal, Spotify, Apple Music, Deezer i inne.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław