Sonoro Meisterstuck

Marka
Sonoro
Ocena
Sonoro Meisterstuck
Sonoro Meisterstuck
Sonoro Meisterstuck
4 999
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Sonoro Meisterstuck

Ta mini-jednostka aspiruje do miana jednej z najlepszych na świecie. Dzięki wydajnym wzmacniaczom i pięciu niezależnym głośnikom oferuje niespotykanie czysty i dynamiczny dźwięk.

Najważniejsze cechy:

 • Wydajne wzmacniacze w klasie D
 • Pięć niezależnych głośników, w tym subwoofer
 • Odtwarzacz płyt CD
 • Bluetooth aptX
 • Spotify Connect
 • Tuner DAB+/FM
 • Radio internetowe
 • Wejście optyczne
 • Możliwość grupowania z urządzeniami Sonoro
 • Equalizer

Sonoro Meisterstuck


Ta mini-jednostka pozwala stworzyć nowoczesne centrum rozrywki. Odtwarzana muzyka może pochodzić ze źródeł analogowych, serwisów strumieniowych, lub źródeł cyfrowych. Dostępny jest również tuner radia DAB+, FM i internetowego. W urządzenie wbudowano odtwarzacz płyt CD, który czyta nie tylko normalne dyski, ale również te z nagranymi plikami mp3.

Meisterstuck wykonano z ogromna dbałością o materiały i jakość wykończenia. Przyciski, oraz interfejs użytkownika zoptymalizowano pod kątem łatwości i wygody użytkowania. Poprzez aplikacje sterująca można stworzyć sieć urządzeń Sonoro, działająca w całym domu.

Sekcja tunera
Bluetooth Tak
Zakresy fal DAB+, FM
Pojemność programatora 40
Wejścia / wyjścia
Wyjścia cyfrowe Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 570 x 165 x 262
Inne Spotify Connect, Wi-Fi, CD
Test / Recenzja
Test Sonoro meisterstuck (Audio Luty 2018) - Wchodząc w erę cyfrową, urządzenia audio trzeba było dostosować do nowych sposobów transmisji muzyki. Pliki, smartfony, komputery stały się czymś oczywistym. Wraz z tym widać też inny trend. Chociaż wciąż możemy składać systemy z klasycznych komponentów, to coraz mocniej zaznacza się integrowanie funkcji (wcześniej przypisanych różnym urządzeniom albo zupełnie nowym) w ramach zwartych („jednopudełkowych”) kombajnów. Ale... to już przecież kiedyś było, jeszcze przed epoką „wież”. Teraz „wszystko w jednym” znowu jest modne i wygodne. PDF [421.59K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Firma Sonoro prezentuje swoje najlepsze dzieło – Meisterstück

  Sonoro Meisterstück to system all in one zintegrowany z głośnikami stereofonicznymi, a nawet subwooferem. Wystarczy jedno przyciśnięcie przycisku, żeby zatopić się w doskonałym świecie dźwięku Sonoro.
 • Wysokiej klasy systemy all-in-one dla wymagających

  O systemach all-in-one czyli urządzeniach audio łączących w jednej obudowie funkcje kilku różnych produktów mówi się już od dobrych kilku lat - głównie jednak w kontekście niewielkich rozmiarów budżetowych konstrukcji w rodzaju mini-wież. Ale ambitni producenci sprzętu audio z wyższej półki również podjęli tę rękawice i na rynku pojawiło się sporo ciekawych konstrukcji, które przejawiają aspiracje nawet do miana urządzeń hi-end. Nawet jeśli można się spierać co do definicji i przynależności urządzeń typu all-in-one do najwyższej ligi audio, to nie ulega wątpliwości, że tego typu urządzenia nie są już tylko domeną niższych przedziałów cenowych i „budżetowego” dźwięku.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław