Promocja Bestseller
10 999
sztuka
11 999 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Ten produkt otrzymał nagrodę EISA 2017-2018

INNOWACJA HI-FI EISA 2017–2018

Uzasadnienie EISA:

„Ewolucja rewolucji – "Gold" jest najważniejszym udoskonaleniem fantastycznego Phantoma. Napakowany unikalną techniką, zawierając wzmacniacze ADH o łącznej mocy 4500 W i system zarządzania niskimi częstotliwościami SAM, emituje bas z niezwykle wydajnych przetworników umieszczonych na bocznych ściankach, podczas gdy unikalnej konstrukcji układ koncentryczny przetwarza zakres średnio-wysokotonowy. Swobodnemu promieniowaniu i szerokiej emisji dźwięku doskonale służy opływowy kształt obudowy. Możliwości komunikacyjne obejmują AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect wraz z przewodowymi wejściami optycznymi i Ethernet”.

Devialet Gold Phantom – ekstremalny,
8-krotnie mocniejszy, jeszcze doskonalszy!

Flagowa konstukcja najlepszego systemu muzycznego na świecie!

Devialet Phantom Gold

 Głośnik bezprzewodowy, system hi-fi, zestawy głośnikowe, kino domowe, system multi-room – Devialet Gold Phantom z łatwością zastępuje wszystkie obecne urządzenia audio.

Devialet Phantom Gold

Stań się właścicielem najlepszego głośnika bezprzewodowego na świecie, który odtworzy muzykę za pośrednictwem Wi-Fi i Bluetooth z Qualcomm® aptX™. Pozwól się zachwycić niezwykle emocjonującemu dźwiękowi, który możesz niemal fizycznie poczuć. Jeszcze większa moc, czystość, precyzja! Odkrywaj nowe możliwości wraz z rozwijającym się światem audio – wszystko dzięki sukcesywnie udostępnianym bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania.

Devialet Phantom Gold Implosive Sound Center


Gold Phantom to dzieło nowej inżynierii, która pozostawia w tyle wszystkie istniejące systemy audio. Ta wszechstronna konstrukcja to znacznie więcej niż tylko głośnik bezprzewodowy. Dzięki niej możesz odtworzyć całą swoją muzyczną kolekcję zgromadzoną zarówno na komputerze, smartfonie lub tablecie. Możesz także cieszyć się dostępem do internetowych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, serwisów wideo, np. YouTube, Netflix, a także tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata.

Devialet Phantom Gold Implosive Sound Center Lifestyle

Jeżeli jeden Devialet Gold Phantom to za mało, dołącz poprzez router Devialet Dialog drugi egzemplarz i stań się właścicielem nowoczesnego systemu stereo! 

Zestaw stereo Devialet Phantom

Już jeden Gold Phantom zapewnia niezwykłe emocje muzyczne, niemal niewiarygodne w odniesieniu do tak kompaktowej konstrukcji. Ale z drugim Gold Phantomem odkryjesz całkowicie nowy świat: jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej przestrzenny, jeszcze bardziej wyjątkowy, absolutnie zachwycający. Nie potrzebujesz już wzmacniacza, odtwarzacza CD i kolumn głośnikowych. Dzięki systemowi Devialet zastąpisz tradycyjny system hi-fi i odkryjesz na nowo wszystkie utwory, które słyszałeś już niezliczoną ilość razy. Teraz usłyszysz je w swojej pełnej krasie, z zachowaniem maksymalnej amplitudy – od najniższego basu o częstotliwości 14 Hz do najwyższych tonów sięgających 27 kHz, bez szumu tła, bez podbarwień, bez zniekształceń, wszystko przy mocy sięgającej 4500 W i ciśnieniu dźwięku na poziomie 108 dB. Jeżeli szukasz nowoczesnego, bezkompromisowego zestawu audio, nie możesz przejść obojętnie obok Gold Phantoma! Zapraszamy do jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie poznasz możliwości tego rewolucyjnego urządzenia.

Aplikacja Spark to sterowania urządzeniem Phantom Gold i zarządzania biblioteką muzyczną

 Chcesz, aby twoja ulubiona muzyka zabrzmiała w więcej, niż tylko jednym pomieszczeniu? Devialet Gold Phantom jest także niezastąpionym urządzeniem multi-room.

Devialet Phantom w konfiguracji stereo z routerem Dialog

Możesz połączyć do 24 sztuk Gold Phantomów. Dzięki temu z łatwością stworzysz jeden z najdoskonalszych systemów multiroom. 2, 3, 4… 24 głośniki, które zsynchronizowane są za pomocą routera Dialog. Całością sterujesz za pomocą intuicyjnej, łatwej w obsłudze i nowoczesnej aplikacji Devialet Spark, która umożliwia odtwarzanie tej samej muzyki na wszystkich urządzeniach Gold Phantom znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Po prostu muzyka bez żadnych ograniczeń.

Devialet Phantom Gold

Jesteś fanem filmów i chcesz, aby prawdziwe kino domowe zawitało do twojego salonu? Gold Phantom jest tym urządzeniem, na które czekałeś.

Teraz niezapomniane wrażenia sali kinowej możesz przenieść do swojego domowego zacisza. Wystarczy włączyć Gold Phantoma, aby niemal natychmiast móc rozkoszować się fantastycznymi wrażeniami towarzyszącymi filmowym projekcjom. Od teraz, doznania zarezerwowane dotychczas dla sal kinowych, będą dostępne również w twoim domu! Zaproś przyjaciół i wspólnie doświadczajcie potęgi i mocy dźwięku jaką oferują urządzenia Devialet. Co więcej, nawet po zakończeniu seansu filmowego, emocje nie muszą opaść - możecie wspólnie rozpocząć seans muzyczny. Wystarczy, że ty lub twoi znajomi podłączycie się do domowej sieci Wi-Fi, a dzięki aplikacji Spark uzyskasz również dostęp do muzyki twoich przyjaciół. Z Devialetem Gold Phantom z łatwością stworzycie wspólną, wirtualną playlistę.

 Devialet Spark aplikacja do zarządzania biblioteką muzyczną

Twój Devialet Gold Phantom zawsze będzie nowoczesny i zgodny z najnowszymi rozwiązaniami

Inżynierowie Devialeta cały czas pracują nad tym, aby każdy opracowywany przez nich model był na bieżąco uaktualniany o najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki sukcesywnie udostępnianym bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania. Już nie musisz nic robić, aby być na bieżąco z nowymi funkcjonalnościami, które pojawiają się w sprzęcie audio. Teraz możesz mieć pewność, że urządzenie będzie niezmiennie nowoczesne przez wiele lat. Tylko Devialet oferuje tak wiele za darmo!

Devialet Phantom Gold


Jakie rozwiązania konstrukcyjne skrywa to niezwykłe urządzenie?

Devialet technologies

Gold Phantom to konstrukcja, która tworzy nową kategorię produktów audio: Implosive Sound Center (implozyjne centrum dźwięku). To system, który całkowicie zmienia sposób słuchania muzyki, gwarantując domownikom moc i emocje. Sercem urządzenia są opatentowane rozwiązania techniczne, które rozsławiły firmę Devialet na całym świecie: ADH Intelligence®, SAM Processing® oraz HBI®. Gold Phantom bazuje na doświadczeniach zdobytych podczas blisko 10-letnich prac badawczo-rozwojowych, w trakcie których rozwijano m.in. całą serię Phantom. Gold Phantom to również urzeczywistnienie niemal 100 patentów i prawdziwe dzieło sztuki, które mimo niezwykle złożonego wnętrza, na zewnątrz eksponuje prostotę i wrodzoną elegancję.

A Wszystko zamknięte w 6 litrach objętości!

Sekcja wzmacniacza
Moc wzmacniacza 4500
Pasmo przenoszenia 14 - 27 000 Hz
Komunikacja
WiFi Tak
AirPlay Nie
Bluetooth Tak
Port USB Nie
Wbudowany dock Nie
Rodzaj złącza Brak
Wejście analogowe Nie
Wejście cyfrowe Optyczne
Dodatkowe funkcje
Pilot Nie
Zasilanie
Typ zasilania 230V
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 254 x 254 x 343
Waga kg 11
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Video
Devialet An Epic Story ENG - ... Tak to wszystko się zaczęło ... MP4 [37.97M]
Devialet ADH + SAM The Audio Revolution ENG - La Revolution ! MP4 [21.28M]
Katalog
Katalog Devialet Expert PL - Devialet Expert to urządzenia na lata, podlegające stałym aktualizacjom, unowocześnianiu, podążające razem z trendami rynkowymi. Nie możesz w to uwierzyć? Przeczytaj katalog i przekonaj się sam jak wyjątkowe są to urządzenia... PDF [6.10M]
Katalog Devialet Expert ENG - Urządzenia serii Expert z tej francuskiej stajni piszą nową historię w dziedzinie audio. Opatentowana, nowa technologia wzmocnienia dźwięku ADH ustawia urządzenia Devialet na pierwszym miejscu w dziedzinie innowacyjności i możliwości sonicznych. Devialet Expert wyznacza nowe standardy... PDF [376.88K]
Katalog Devialet Phantom ENG - Urządzenia, które wyznaczają nowy kierunek całej branży audio. Devialet Phantom zmienia reguły gry... PDF [1.71M]
Katalog Devialet Phantom PL - Niezwykle nowoczesne, zawierające wiele opatentowanych technologii. Urządzenie wyznaczające nowe standardy w dziedzinie przetwarzania dźwięku. Przed Państwem Devialet Phantom... PDF [1.73M]
Broszura Devialet PL - 88 patentów, ponad 40 nagród... Devialet zmienia świat muzyki... PDF [15.16M]
Devialet Phantom - Korzystanie z urządzenia - PDF [907.49K]
Devialet Phantom - Instalacja Urządzenia - PDF [659.19K]
Devialet Expert - Korzystanie z konfiguratora online - PDF [424.11K]
Devialet Expert - Informacje Ogólne - PDF [385.64K]
Press info
Oprogramowanie v8 Devialet Expert ENG - PDF [1.07M]
Test / Recenzja
Test Devialet Phantom Silver (iMagazine PAŹDZIERNIK 2015) - "...Jeden z bohaterów filmu "Włoska robota" zapytany o to, co sobie kupi za pieniądze uzyskane z wielkiego skoku, odpowiada: "Kupię sobie zestaw stereo tak mocny, że zrywa dziewczynom ubrania". Chyba ten film musieli oglądać inżynierowie Devialet w czasie tworzenia głośników Phantom..." Norbert Cała iMagazine PDF [1.34M]
Test Devialet Phantom Gold (iMagazine PAŹDZIERNIK 2017) - "... COŚ NIEWIARYGODNEGO... Mógłbym napisać takie oklepane hasło, jak "Devialet Gold Phantom, to Mercedes wśród głośników bezprzewodowych", ale uwierzcie mi, Mercedes nie wyróżnia się wśród samochodów tak, jak Phantom wśród głośników..." iMagazine PDF [5.38M]
Test Devialet Expert Pro 220 (Hi-Fi World PAŹDZIERNIK 2017) ENG - "...The Devialet Expert Pro 220 is a triumph of ingenious engineering hardnessed in the pursuit of excellent sound and 21 st century flexibility. If You like to hear Your music just as it was recorded, you'll love this amplifier..." Jon Myles Hi-Fi World PDF [2.86M]
Test DEVIALET PHANTOM (antyweb.pl LISTOPAD 2016) - ... "Zapewniam, że każdy gość po ujrzeniu Phantoma najpierw zapyta skonsternowany "a co to jest? po czym i tak nie uwierzy w wasze tłumaczenia i będzie chciał usłyszeć jak to gra. U mnie tak było za każdym razem...Każdy myślał, że to sam plastik, a tak naprawdę to 12 kilogramów bardzo solidnie zbudowanego małego dzieła sztuki w stylu hi-tech..." Marcin Matysiak Antyweb JPG [2.41M]
Informacje techniczne Devialet Expert Pro - Nowa odsłona doskonałości... Dowiedz się co oferuje nowy Devialet Expert Pro. EXT [4.00K]
Test Devialet Phantom Silver (iMagazine Październik 2015) - "Jeden z bohaterów filmu „Włoska robota” zapytany o to, co sobie kupi za pieniądze uzyskane z wielkiego skoku, odpowiada: „Kupię sobie zestaw stereo tak mocny, że zrywa dziewczynom ubrania”. Chyba ten film musieli oglądać inżynierowie Devialet w czasie tworzenia głośników Phantom..." Norbert Cała iMagazine PDF [3.14M]
Test Devialet Phantom, Silver Phantom, Dialog (Audio Magazyn październik 2015) - Test magazynu "Audio" głośników bezprzewodowych Devialet Phantom i Silver Phantom oraz modułu komunikacji bezprzewodowej Devialet Dialog PDF [558.94K]
Reportaż Poranek z Devialetem w Top Hi-Fi (Soundrebels lipiec 2014 Jacek Pazio) - "...Projekt plastyczny swą minimalistyczną, perfekcyjnie wykonaną bryłą podąża, a nawet wyprzedza dwudziestopierwszowieczne High Endowe konstrukcje. Wglądające jak błyszcząca srebrem polerowanego aluminium płaszczka urządzenie, w dążeniu do podkreślenia nietuzinkowego podejścia działu projektów plastycznych, otrzymało równie jak ono przyciągającego wzrok pilota... Jacek Pazio" PDF [459.99K]
Reportaż Poranek z Devialetem w Top Hi-Fi (Soundrebels lipiec 2014 Marcin Olszewski) - "...Kilkugodzinny odsłuch, a raczej wstępne zapoznanie się z możliwościami Devialeta 250 - ultranowoczesnego serca teraźniejszych i przyszłych wybitnie high-endowych systemów pokazał nam nad wyraz dobitnie, jaki potencjał drzemie we właściwy sposób okiełznanej cyfrze... Marcin Olszewski" PDF [452.57K]
Test Devialet 400 (Audio Magazyn marzec 2015) - "... Brzmienie krystalicznie czyste, przejrzyste, dynamiczne. Zjawiskowy bas - dokładny i pełen energii. Swobodnie wchodzi na wysokie poziomy głośności..." PDF [1.32M]
Test Devialet 240 (Audio Magazyn marzec 2014) - "... Nowoczesna, intrygująca, a jednocześnie subtelna forma w mistrzowskim wydaniu..." PDF [2.15M]
Test Devialet 110 (Audio-Video Magazyn styczeń 2014) - "...Tak zaawansowane technicznie urządzenie audio za nieco ponad 20 tyś. złotych - to autentyczna rzadkość w high-endzie. Devialet pisze nowy rozdział w historii sprzętu audio najwyższej jakości."... PDF [2.12M]
średnia
5
5 4
4 0
3 0
2 0
1 0
4 Recenzje
Ocena:
W tym sprzęcie jest technologia z kosmosu! Słychać to w każdym brzmieniu. Wygląda obłędnie, jak dzieło sztuki!
Ocena:
Niesamowity głośnik o potężnej mocy. Ekspluzywne rozwiązanie o estradowym zastosowaniu.
Ocena:
Można siedzieć przed tym urządzeniem i za każdym razem przecierać oczy ze zdumienia. Jakim cudem z tak małej obudowy udało się żabojadom wycisnąć tak niski mruczący bas? Phantomy robią ogromne wrażenie na każdym słuchaczu. Do tego dochodzi efekt wizualny w postaci ruszających się głośników niskotonowych. Słucham z Tidala po AirPlay i wszystko działa płynnie bez zająknięcia. Szkoda tylko, że nie ma dużych Phantomów w kolorze czarnym
Ocena:
Głośnik nie z tej ziemi ale prawdziwy efekt jest dopiero przy stereo. Świetny design, niesamowita moc i potężna funkcjonalność. Aktualnie posiadam jeden ale miałem okazję słyszeć dwa w akcji i już rozpocząłem zbiórkę funduszy :) Głośnik wystarczy podłączyć do prądu i skonfigurować z siecią. Nie trzeba ciągnąć żadnych kabli głośnikowych i tym podobnych, bo urządzenie ma wbudowany odtwarzacz strumieniowy i wzmacniacz o niesamowitej wydajności. Aplikacja do sterowania działa stabilnie, obsługuje mnóstwo serwisów internetowych z muzyką, nic się nie wiesza i jest dostępna na windows'a. Niewątpliwie zaletą głośnika są dostępne do niego różnego rodzaju standy i uchwyty. Głośnik można przymocować do specjalnej nogi i postawić na ziemi, dokupić tripod i położyć na komodzie czy powiesić na ścianie. Urządzenie zdecydowanie dla fanów mocniejszego uderzenia, którzy szukają prawdziwie bezprzewodowego systemu. Polecam
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Aktualizacja dla głośników Devialet Phantom.

  19 lipca tego roku Devialet udostępnił najnowszą aktualizację dla głośników bezprzewodowych Phantom. Ulepszone oprogramowanie wprowadza drobne poprawki i udoskonalenia w działaniu głośników.
 • Yamaha, NAD, ELAC i Devialet z nagrodami EISA

  Już po raz 21. elitarne stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association), które zrzesza najważniejsze europejskie magazyny zajmujące się sprzętem audio-wideo, oraz multimediami, przyznało swoje prestiżowe nagrody EISA Awards. Do tegorocznych laureatów należą m.in.: wzmacniacz zintegrowany NAD C 338, amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-V483, odtwarzacz strumieniowy Yamaha MusicCast WXC-50, gramofon ELAC Miracord 90 i głośnik bezprzewodowy Devialet Gold Phantom.
 • Doskonały dźwięk, piękna stylistyka – audio dla pań

  Wbrew stereotypom, słuchanie muzyki, to zajęcie nie tylko dla mężczyzn. Potwierdziło to kameralne spotkanie dla pań biznesu, które odbyło się w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12. Żywe zainteresowanie systemami audio pokazało, że kobiety tak samo jak panowie oczekują wysokiej jakości dźwięku i wygody użytkowania.
 • Obszerny test głośnika Devialet Gold Phantom na stronie stereolife.pl

  Gold Phantom zostawia daleko w tyle inne systemy audio. Oszałamiający swoją mocą i parametrami znalazł się w rękach Tomasza Karasińskiego, redaktora naczelnego portalu stereolife.pl. Swoimi wrażeniami podzielił się z czytelnikami.
 • Głośniki Bluetooth czy głośniki Wi-Fi?

  Głośniki Bluetooth stały się w ostatnich latach bardzo popularną kategoria produktową, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Z jednej strony nie ma w tym nic dziwnego – muzyka pochodzi dzisiaj z cyfrowych źródeł takich jak pliki na smartfonie czy serwisy muzyczne „w chmurze” np. Spotify. Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do takiego głośnika jest proste i wygodne. Niesie jednak ze sobą spore ograniczenia - głównie jakościowe.
 • Wysokiej klasy systemy all-in-one dla wymagających

  O systemach all-in-one czyli urządzeniach audio łączących w jednej obudowie funkcje kilku różnych produktów mówi się już od dobrych kilku lat - głównie jednak w kontekście niewielkich rozmiarów budżetowych konstrukcji w rodzaju mini-wież. Ale ambitni producenci sprzętu audio z wyższej półki również podjęli tę rękawice i na rynku pojawiło się sporo ciekawych konstrukcji, które przejawiają aspiracje nawet do miana urządzeń hi-end. Nawet jeśli można się spierać co do definicji i przynależności urządzeń typu all-in-one do najwyższej ligi audio, to nie ulega wątpliwości, że tego typu urządzenia nie są już tylko domeną niższych przedziałów cenowych i „budżetowego” dźwięku.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław