Marka: Jabra

Elite Sport limonka

Jabra Elite Sport

 

Jabra Elite Sport v2 łączą w sobie funkcjonalność popularnych urządzeń typu fit band i słuchawek sportowych, tworząc słuchawki idealne do oprawiania sportu.

Najważniejsze cechy:

 • dokanałowe słuchawki bezprzewodowe True Wireless,
 • czas pracy 14 godzin,
 • czujnik tętna i funkcjonalność trenera osobistego,
 • wzmocnienie basu.

Jabra Elite Sport

Monitor pracy serca w uchu

Zaawansowane technologicznie słuchawki Elite Sport v2 z wbudowanym monitorem pracy serca wspierają cię w treningu bardzie niż jakakolwiek inna konstrukcja z tego segmentu. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy tylko chcesz poprawić kondycję, możesz ćwiczyć lepiej, a nie ciężej, dzięki zestawowi Jabra Elite Sport oraz wbudowanej aplikacji fitness - Jabra Sport Life. Dokładny monitor pracy serca umieszczony w uchu pracuje z tą aplikacją, analizując sprawność fizyczną oraz podając spersonalizowany trening głosowy.

Jabra Elite Sport

Osobisty trener

Dzięki aplikacja Jabra Sport Life i wbudowanym w słuchawki czujnikom, twój smartfon śledzi i liczy powtórzenia, a następnie wyświetla licznik na ekranie smartfonu i podaje wskazówki głosowe bezpośrednio we wkładce dousznej. To jakbyś miał osobistego trenera zawsze przy sobie. Ponad to na ekranie możesz także obejrzeć filmy przedstawiające poprawny sposób wykonywania ćwiczeń.

Znakomity dźwięk

Jabra Elite Sport są najbardziej techniczne zaawansowanymi, prawdziwymi bezprzewodowymi, sportowymi wkładkami dousznymi z doskonałą jakością dźwięku do odbierania połączeń i odtwarzania muzyki. Głośniki wzbogacone o bas mają cztery zaawansowane mikrofony zapewniające imponującą technologię rozmów, która usuwa szumy z otoczenia i zapewnia, że w każdym środowisku słychać tylko Twój głos.

Jabra Elite Sport

Funkcja odsłuchiwania dźwięków z otoczenia

Podczas uprawiania niektórych sportów, całkowita izolacja od dźwięków otoczenia nie jest wskazana. Dzięki funkcji podsłuchiwania, aktywowanej za pomocą jednego przycisku, możesz usłyszeć więcej dźwięków z otoczenia np. podczas jazdy na rowerze szosowym.

Całodniowy komfort i bezpieczne zamocowanie

Najwyższy komfort i pewne umocowanie są możliwe dzięki indywidualnym opcjom dopasowania. Możesz także nosić jedną lub dwie słuchawki w zależności od wykonywanej czynności. Dzięki zawartym w zestawie silikonowym wkładkom uzyskanie preferowanego komfortu jest dziecinnie łatwe.

Słuchaj muzyki przez prawie 14 godzin

Wbudowane w Jabra Elite Sport baterie zapewniają 4,5 godzin zasilania, a gdy zabraknie w nich energii, zawsze można za pomocą kieszonkowej stacji dokującej zasilić słuchawki energią, bo grały w sumie przez 13,5 godzin.

Specyfikacja Jabra Elite Sport limonka

Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz do 20 kHz
KonstrukcjaOtwarta
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kgWkładki 6,5 g x 2, stacja ładująca 67 g
InneZawartość opakowania Ładująca stacja bazowa, kabel mikro USB, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel, 3 zestawy piankowych wkładek EarGel, 3 zestawy zaczepów EarWing, skrócone instrukje obsługi, ulotki z gwarancją i ostrzeżeniami

Opinie o Jabra Elite Sport limonka

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Witrol

  Ocena:
  Ocena: 5
  Słuchawki miały znaleźć zastosowanie podczas uprawiania sportu głównie trening na siłowni. Miałem już parę modeli sportowych słuchawek które nie do końca dobrze leżały w uchu i lubiły wypadać. W przypadku jabry nie ma takiego problemu ponieważ leżą super i nie wypadają. Są nieduże a jak na swoje niewielkie gabaryty i wagę grają przyzwoicie. W zestawie znajduję się solidne etui które zarazem służy jako stacją do ładowania z wbudowanym akumulatorem. Dodatkowo fajną rzeczą jest drugi kolor limonki przełamujący prostotę szarości. Na plus należy tu zaliczyć także poziom akumulatora który wytrzymuję nawet ciężkie treningi. Słuchawki oceniam bardzo wysoko, rewelacja.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: