Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Outlet

D 7050 to urządzenie typu „plug and play” i w połączeniu z technologią AirPlay tworzy uniwersalny zestaw. Jeśli masz komputer lub smartfon z oprogramowaniem iTunes, a także dostęp do domowej sieci Wi-Fi, po prostu połącz D 7050 z kolumnami głośnikowymi. W ten sposób zyskasz najnowszy system audio w stylowej i kompaktowej obudowie, która dopasuje się do niemal dowolnego domowego wnętrza. Dzięki technologii Bluetooth aptX urządzenie zapewnia niezwykle dokładny przesył wiernego dźwięku. Dopełnieniem zalet D 7050 jest wzmacniacz słuchawkowy klasy premium z wysokiej jakości regulacją głośności. Ponadto po zaktualizowaniu oprogramowanie wzmacniacza do wersji 1.62 urządzenie obsługuje Spotify Connect.

Aktualizację można pobrać ze strony internetowej NAD: 

 

Test / Recenzja

Inne

Marka: NAD

D7050 - OUTLET

Cena promocyjna 2 299 zł Normalna cena 4 399 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 115 zł

Sprawdź szczegóły
Wzmacniacz cyfrowy z technologią NAD Direct Digital, obsługujący Apple AirPlay, UPnP i Bluetooth aptX. Po zaktualizowaniu oprogramowania do wersji 1.62 urządzenie zapewnia także dostęp do Spotify Connect.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: