Zestawy audio

Bowers & Wilkins i Yamaha – optymalne połączenie

Kolumny głośnikowe są jednym z najważniejszych elementów każdego systemu audio. Skomponowanie zestawu, który idealnie połączy zalety głośników i towarzyszących im urządzeń wymaga czasu i doświadczenia. Aby ułatwić rozpoczęcie wspaniałej przygody z muzyką i filmami, przygotowaliśmy optymalne zestawy, których komponenty harmonijnie współpracują ze sobą, tworząc wręcz idealne połączenie.

Zestawy Kina Domowego

Marzysz o wspaniałych efektach kinowych w swoim domu? Nic prostszego! Wybierz jeden z zestawów, które dla ciebie stworzyliśmy. W optymalny sposób łączą one słynną jakość dźwięku Bowers & Wilkins z szerokimi możliwościami oferowanymi przez najnowocześniejsze amplitunery kina domowego Yamaha.

Porównaj zestawy

KINO 1

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 5 x M-1
Subwoofer
Bowers & Wilkins ASW608 (2018)
Amplituner AV
Yamaha MusicCast RX-A880

Ten system oferuje szeroką funkcjonalność i imponujące efekty dźwiękowe, spełniając oczekiwania szerokiego grona miłośników muzyki i filmów. Atrakcyjny design wysokiej jakości głośników ozdobi każde domowe wnętrze, a niewielki, ale bardzo dynamiczny subwoofer wypełni całą przestrzeń mocnym basem. Zaawansowany amplituner dzięki bogatemu wyposażeniu i funkcjom sieciowym pozwala cieszyć się muzyką z niemal dowolnego źródła.

KINO 2

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 5 x M-1
Subwoofer
Bowers & Wilkins ASW610 (2018)
Amplituner AV
Yamaha MusicCast RX-A1080

Większe pokoje zazwyczaj wymagają większego nagłośnienia. Właśnie z myślą o przestronniejszych pomieszczeniach powstał system, w którym głośniki M-1 współpracują z większym subwooferem i zaawansowanym amplitunerem z referencyjnej serii Aventage. Włącz swój ulubiony film i przekonaj się, jaką dawkę emocji zapewnia jeszcze mocniejszy i głębszy bas oraz fantastycznie przestrzenny dźwięk.

KINO 3

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 5 x M-1
Subwoofer
Bowers & Wilkins ASW610 (2018)
Amplituner AV
Yamaha MusicCast RX-A2080

Ekskluzywna stylistyka zaawansowanego subwoofera w połączeniu z imponującymi możliwościami mocowymi, sprawia, że system ten oferuje niezwykłe przeżycia podczas domowych projekcji. Uzupełniony o wyrafinowany amplituner Yamaha z audiofilskiej serii Avantage, pozwala cieszyć się wspaniałym dźwiękiem nie tylko w przypadku filmowych ścieżek dźwiękowych, lecz także podczas oglądania koncertów czy słuchania muzyki.

KINO 4

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 5 x M-1
Subwoofer
Bowers & Wilkins PV1D
Amplituner AV
Yamaha MusicCast RX-A3080

Nie godzisz się na kompromisy i oczekujesz wyłącznie tego, co najlepsze? Sięgnij po najbardziej zaawansowany system, jaki przygotowaliśmy. Zestaw pięciu głośników został uzupełniony o zjawiskowy, dwustronny subwoofer, oferujący aż 400W mocy przy bardzo niewielkich rozmiarach i pięknej, kulistej formie. Całość uzupełnia najlepszy amplituner AV, jaki w całej swej historii stworzyła firma Yamaha! Po prostu musisz tego posłuchać!

Zestawy STEREO

Jeśli kochasz muzykę, to zawsze będziesz chciał cieszyć się jej pięknym brzmieniem. Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 600 sprawiają, że najwyższa jakość dźwięku jest na wyciągnięcie ręki. Łącząc je z zaawansowanymi urządzeniami Yamahy stworzyliśmy optymalnie skomponowane zestawy, które w pełni odwzorowują naturalność dźwięku i jednocześnie ułatwiają dostęp do nowoczesnych źródeł muzyki.

Porównaj zestawy

STEREO 1

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 606
Amplituner AV
Yamaha MusicCast R-N602

Ten system udowadnia, że nawet przy zachowaniu niewielkich rozmiarów systemu audio można uzyskać emocjonujący, przestrzenny i naturalny dźwięk. Kompaktowe głośniki podstawkowe z łatwością mieszczą się w nawet niewielkiej przestrzeni – możesz ustawić je na półce, blacie lub specjalnych podstawkach – a stereofoniczny amplituner zapewni dostęp do wysokiej jakości muzyki w formatach high-res.

STEREO 2

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 603
Odtwarzacz CD
Yamaha CD-S300
Amplituner AV
Yamaha MusicCast R-N602

Pełnowymiarowe stereo dla najbardziej wymagających melomanów, którzy chcą korzystać z najnowszych źródeł i formatów muzycznych, ale nie zamierzają rezygnować z odtwarzania płyt CD. Połącz flagowe wolnostojące kolumny głośnikowe z serii 600 z amplitunerem stereo oraz odtwarzaczem CD i poczuj perfekcyjnie odwzorowaną dynamikę i przestrzenność dźwięku, które zachwycą cię swoim pięknem i naturalnością.

STEREO 3

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 606
Odtwarzacz CD
Yamaha CD-S300
Amplituner AV
Yamaha MusicCast R-N602

Ten zestaw to rozwiązanie dla miłośników muzyki, którzy w ograniczonej domowej przestrzeni chcą stworzyć wszechstronny system stereo. Kompaktowe głośniki harmonijnie wtapiają się we wnętrze, wypełniając je pięknym dźwiękiem. Amplituner stereo i odtwarzacz CD łączą tradycję z nowoczesnością i zapewniają dostęp do najnowszych, niefizycznych źródeł muzyki, oraz umożliwiają odtwarzanie płyt CD.

STEREO 4

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 603
Amplituner AV
Yamaha MusicCast R-N602

Melomanom poszukującym estetycznego systemu audio do większych pomieszczeń polecamy zestaw, który tworzą kolumny głośnikowe 603 i niezwykle funkcjonalny amplituner stereo. Flagowe głośniki z serii 600 łączą smukłą konstrukcję z potężnym i jednocześnie czystym brzmieniem. Wyrafinowany brzmieniowo amplituner pozwala cieszyć się jakością dźwięku high-res i poczuć muzykę całym swoim ciałem.

Zestawy MINI

Bowers & Wilkins udowadnia, że aby uzyskać wysoką jakość dźwięku, nie zawsze musimy sięgać po najdroższe i największe systemy audio. Podstawkowe kolumny z serii 600 w połączeniu z urządzeniami Yamahy z legendarnej serii PianoCraft tworzą idealną kompozycję, która z łatwością wypełnia przestrzeń doskonałym dźwiękiem, uatrakcyjniając wnętrze także swoim pięknym wzornictwem.

Porównaj zestawy

MINI 1

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 607
System mini
Yamaha MusicCast MCR-N470D

Ten system to idealne rozwiązanie do niewielkich wnętrz. Podstawkowe kolumny głośnikowe, otwierające całą serię 600, z łatwością wpasują się w każdy skrawek wolnej przestrzeni, a nieduży, jednoelementowy amplituner CD Yamahy zapewni dostęp do funkcji sieciowych i w połączeniu z nagłośnieniem Bowers & Wilkins dostarczy atrakcyjny, wyrafinowany dźwięk.

MINI 2

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 607
System mini
Yamaha MusicCast MCR-N670D

W salonie, gabinecie lub w sypialni – ten kompaktowy system audio wszędzie przykuwa uwagę, a swoim pięknym brzmieniem zachęca do słuchania muzyki. Nieduże podstawkowe kolumny głośnikowe z łatwością mieszczą się w nawet niewielkiej przestrzeni, a zaawansowany dwuelementowy system Yamahy zapewnia szeroki dostęp do licznych źródeł muzyki i gwarantuje wysokiej jakości dźwięk.

MINI 3

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 606
System mini
Yamaha MusicCast MCR-N670D

Większy z dwóch podstawkowych modeli kolumn głośnikowych z serii 600 wraz z systemem Yamaha MusicCast MCR-N670 z serii Grand PianoCraft tworzy wysokiej klasy zestaw stereo, który zachwyca stylem, elegancją i pięknym brzmieniem. To idealne rozwiązanie dla melomanów, którzy pozostają wierni płytom CD, a jednocześnie chętnie sięgają po nagrania udostępniane w serwisach muzycznych.

MINI 4

Kolumny głośnikowe
Bowers & Wilkins 606
System mini
Yamaha MusicCast MCR-N870D

Piękno muzyki w całej swej okazałości – ten system audio z łatwością odwzorowuje to, co dla każdego melomana tak ważne. Kolumny 606 i flagowy system audio z serii Grand PianoCraft umożliwiają odtwarzanie nagrań w studyjnym formacie DSD, pozwalając przy tym korzystać z popularnych źródeł muzyki – radia FM i internetowego, płyt CD, odtwarzaczy przenośnych i serwisów muzycznych.