Słuchawki

Najwyższej jakości dźwięk – gdziekolwiek jesteś

Słuchawki Bowers & Wilkins to… słuchawki idealne. Stworzone z myślą o odtwarzaczach przenośnych są wysokiej klasy słuchawkami hi-fi, które z łatwością podłączysz do domowego systemu audio. Zaawansowane przetworniki zapewniają najwyższej jakości dźwięk. Dzięki nim na nowo odkryjesz swoje ulubione nagrania, korzystając przy tym z wygody, jaką zapewniają wbudowane zdalne sterowanie i mikrofon.

SłUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Idealny dźwięk. Bez przewodów

Usunęliśmy przewody, ale zachowaliśmy jakość dźwięku – słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins łączą wygodę łączności Bluetooth aptX z brzmieniem dotychczas zarezerwowanym dla przewodowych modeli. Dzięki zaawansowanym przetwornikom usłyszysz nawet najdrobniejsze szczegóły muzyki, a zamknięta konstrukcja i poduszki redukujące zewnętrzny hałas sprawiają, że dźwięk trafia wprost do twoich uszu.

PX

UWOLNIJ SIĘ OD HAŁASU I PRZEWODÓW

Wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, w których perfekcyjna jakość dźwięku harmonijnie przeplata się z wygodą, gwarantowaną przez Bluetooth i przyciski ułatwiające sterowanie odtwarzaniem muzyki, oraz eleganckim designem.

Znakomity komfort na co dzień

Nieważne, czy wybierając słuchawki Bowers & Wilkins zdecydujesz się na model wokółuszny czy też nauszny – wykończone najwyższej jakości skórą są przyjemne w dotyku, a dzięki wypełnieniu pianką z funkcją pamięci łatwo dopasują się do kształtu twojej głowy.

P5 Wireless

Nagradzana technologia głośnikowa i niesamowity komfort użytkowania – te nauszne słuchawki zapewniają taki sam dźwięk i jakość wykończenia jak model P5 S2, ale dodają wygodę bezprzewodowej transmisji Bluetooth aptX.

Najwyższej jakości materiały

W słuchawkach Bowers & Wilkins każdy element podkreśla ich wyjątkowy charakter. Ich skórzane wykończenie jest przyjemne w dotyku i zamienia słuchanie muzyki w unikatowe wydarzenie. Aurę luksusu potęgują aluminiowe elementy, która przyciągają wzrok swym oryginalnym designem i zapewniają słuchawkom niezbędną trwałość.

Pojemna bateria

Aż do 17 godzin pracy bez potrzeby ładowania akumulatora – bezprzewodowe słuchawki Bowers & Wilkins nie zawiodą cię nawet podczas długich podróży. A gdy już będziesz chciał ponownie napełnić słuchawki energią, wystarczy że podłączysz je przewodem USB, np. do swojego laptopa.

Łatwe sterowanie odtwarzaniem muzyki

Bezprzewodowe modele wykorzystują subtelnie wkomponowane w prawą słuchawkę zdalne sterowanie. Trzy przyciski pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, przełączać utwory, a nawet odbierać połączenia telefoniczne. Wbudowane mikrofony umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych, bez potrzeby zdejmowania słuchawek, gwarantując wyrazistość i czystość mowy ludzkiej.

SłUCHAWKI PRZEWODOWE

Idealne brzmienie, na wiele lat

Bazując na 50-letnim doświadczeniu w produkcji najlepszych przetworników, przewodowe słuchawki Bowers & Wilkins dostarczają doskonały dźwięk. Bez względu na konstrukcję – wokółuszną, nauszną lub douszną – twoja muzyka nigdy nie zabrzmi naturalniej. Stworzone z myślą o mobilnych źródłach dźwięku, dzięki luksusowym materiałom i łatwym do wymiany elementom zapewniają wiele lat przyjemności słuchania.

P9 Signature

Flagowe słuchawki w całej gamie Bowers & Wilkins. Ze swoją zamkniętą, wokółuszną konstrukcją doskonale odizolowują od hałasu, dostarczając przy tym najwyższej jakości, niewiarygodnie przestrzenny dźwięk.

Dowiedz się więcej

Komfortowe, jak żadne inne

Wokółuszne czy nauszne – słuchawki Bowers & Wilkins zawsze gwarantują najwyższy komfort użytkowania, a ty już w chwilę po ich założeniu zapominasz, że w ogóle masz je na głowie. Przyjemna w dotyku skóra i nauszniki wypełnione pianką z funkcją pamięci idealnie dopasowują się do kształtu głowy, dzięki czemu ty i twoje słuchawki Bowers & Wilkins tworzycie jedność. A gdy skończysz słuchać muzyki, po prostu złóż je i bezpiecznie schowaj w dołączonym etui.

P5 S2

Najbardziej klasyczne słuchawki nauszne w całej gamie Bowers & Wilkins. Wykonane z wykorzystaniem materiałów klasy premium i wyposażone w całkowicie nowe przetworniki, dzięki którym podnoszą poprzeczkę pod względem jakości dźwięku.

Dowiedz się więcej

Sterowanie smartfonami

Wszystkie przewodowe słuchawki Bowers & Wilkins dostarczane są z wymiennymi kablami. Jeden z przewodów wyposażony jest we wbudowane zdalne sterowanie/mikrofon. Pozwala ono rozpoczynać /zatrzymywać odtwarzanie muzyki, przełączać utwory, a nawet odbierać połączenia telefoniczne. Wszystko bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

P3 S2

Najmniejsze, niezwykle funkcjonalne, a dzięki skórzanemu wykończeniu także luksusowe. Nauszne słuchawki P3 S2 wspaniale brzmią, są lekkie i mają składaną konstrukcję, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w roli mobilnych słuchawek.

Dowiedz się więcej

SłUCHAWKI DOUSZNE

Prawdziwy dźwięk. Żadnych zakłóceń.

Nowe, przeprojektowane przetworniki dynamiczne (9,2 mm) dostarczają niezwykle wierny, czysty i mocny dźwięk, dzięki czemu możesz usłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy szczegół swoich ulubionych utworów. Specjalnie zaprojektowane wkładki blokują zewnętrzny hałas, a mikroskopijne stalowe kuleczki (Micro Porous Filter), pełniąc rolę akustycznego dyfuzora, wzmacniają przestrzenność i detaliczność dźwięku.

C5 S2

Ekskluzywne słuchawki douszne, które łączą niezwykle naturalne brzmienie z najwyższym komfortem użytkowania i łatwością współpracy z nowoczesnymi źródłami dźwięku.

Dowiedz się więcej

Na długie lata użytkowania

C5 S2, podobnie jak pozostałe słuchawki Bowers & Wilkins, wykorzystują najlepsze materiały. Obudowy wykonane są z wysokiej jakości metalu, który zwiększa trwałość konstrukcji, a silikonowe wkładki douszne gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

Unikatowy system mocowania

Proste rozwiązania zawsze są najlepsze. Specjalna pętla Secure Loop z łatwością i całkowicie bezstopniowo dopasowuje się do naturalnego kształtu twoich uszu, jednocześnie gwarantując stabilność i pewność mocowania słuchawek w uchu nawet podczas intensywnej aktywności ruchowej.

Komfortowe dopasowanie

Ergonomiczny kształt i przyjemne w dotyku materiały w połączeniu z praktycznym zdalnym sterowaniem sprawiają, że C5 S2 szczycą się niezwykle wysokim komfortem użytkowania. Skorzystaj z wymiennych wkładek dousznych i wybierz takie, które perfekcyjnie dopasują się do twoich uszu i skutecznie odizolują cię od zewnętrznego hałasu.

Specjalne wyważenie

Specjalne wyważenie sprawia, że przetworniki C5 S2 w naturalny sposób kierują się do wewnątrz uszu użytkownika. Rozwiązanie to nie tylko ogranicza ryzyko wysuwania się słuchawek, lecz także zapewnia czysty, precyzyjny dźwięk, nawet wtedy, gdy biegasz lub poruszasz się po wyboistej drodze.

Łatwe i wygodne sterowanie

Słuchawki Bowers & Wilkins wyposażone są w przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniem oraz mikrofonem. Już nie musisz sięgać do kieszeni po swojego smartfona, ani tym bardziej zdejmować słuchawek, aby rozpocząć/zatrzymać odtwarzanie muzyki, przełączyć utwór, a nawet odebrać połączenie telefoniczne.