Głośniki instalacyjne

Piękny dźwięk wokół ciebie

Dla niektórych melomanów i fanów kina domowego jedyną kwestią, która się liczy, jest piękny, naturalny dźwięk, a kolumny głośnikowe – najlepiej żeby stały się niewidoczne. To właśnie z myślą o tych wymagających użytkownikach Bowers & Wilkins stworzył serię głośników instalacyjnych. Z łatwością ukryjesz je w ścianach lub w suficie, tworząc przy tym najwyższej jakości nagłośnienie dla zaawansowanego systemu stereo, kina domowego, a nawet instalacji wielostrefowej.

Seria CI 700

Serię CI 700 tworzą niezwykle wyrafinowane głośniki ścienne i sufitowe, które przenoszą fanów filmów i muzyki do świata dźwiękowej perfekcji. Szeroka gama modeli, które w praktyce są zaawansowanymi kolumnami hi-fi, pozwala uzyskać niezwykle naturalny i przestrzenny dźwięk. Pochylone, ultrasztywne obudowy modeli sufitowych kierują dźwięk wprost do słuchaczy. Wspólnym mianownikiem serii CI 700 są zastosowane rozwiązania, m.in. Flowport, tuby Nautilus, głośniki z zawieszeniem FST.

modele serii CI 700

Seria CI 600

Nieco mniej zaawansowana niż CI 700, seria CI 600 stanowi potwierdzenie tezy, że dobrej klasy głośniki instalacyjne nie muszą odbiegać jakością od wolnostojących kolumn głośnikowych. Aluminiowe kopułki wysokotonowe, tuby Nautilus i kewlarowe membrany to rozwiązania, które Bowers & Wilkins z sukcesem wykorzystuje po to, aby zapewnić naturalny dźwięk. W najbardziej zaawansowanych modelach serii CI 600 poprawę jakości brzmienia przynosi możliwość pochylenia głośnika wysokotonowego, co pozwala skierować go w stronę słuchaczy.

modele serii CI 600

Seria CI 300

Głośniki instalacyjne z serii CI 300 łączą architektoniczną transparentność z rozwiązaniami technicznymi pozwalającymi uzyskać emocjonujące brzmienie. Dzięki swojej wysokiej odporności na zmienną i dużą wilgotność powietrza znajdują szerokie zastosowanie, również w saunach i na basenie, a wykorzystując dopracowane do perfekcji polipropylenowe membrany i miękkie kopułki wysokotonowe urzeczywistniają dążenie Bowers & Wilkins do dźwiękowego ideału.

modele serii CI 300

Głośnik naścienny AM-1

Głośnik architektoniczny AM-1 to jedyna w swoim rodzaju konstrukcja, która dosłownie stawia czoło żywiołom, a jednocześnie zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku Bowers & Wilkins. Ten nadzwyczaj wytrzymały model opiera się nawet najbardziej niekorzystnym warunkom pogodowym, dzięki czemu idealnie sprawdza się na tarasie lub w ogrodzie, a wykorzystując innowacyjne rozwiązania techniczne dostarcza angażujący, naturalny dźwięk.

Dowiedz się więcej