Prosimy wybrać kolor produktu.
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Kompaktowy strumieniowy system głośnikowy Bluesound PULSE 2

Bluesound - najlepszy system multiroom według What Hi-Fi

Bluesound po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł „Produkt roku”, przyznawany przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?”. W kategorii „Systemy multi-room” rodzina urządzeń Bluesounda pozostaje bezkonkurencyjna już od 2014 r.

Bluesound łączy całą twoją muzykę w atrakcyjnym wzorniczo i wszechstronnym głośniku. PULSE 2 odtwarza dźwięk z rzeczywistą detalicznością i „namacalnością”,  od precyzyjnych wysokich tonów, do niesamowitego basu. Ta 2-drożna konstrukcja jest kompletnym systemem muzycznym typu plug-and-play, wykorzystującym takie same rozwiązania, jakie można znaleźć w najbardziej cenionych, audiofilskich urządzeniach audio.

Bluesound PULSE 2 to samodzielny element strefowego systemu Bluesound. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi o mocy 80 W oraz głośnikom wymaga jedynie zasilania, aby korzystając z domowej sieci Wi-Fi, odtwarzać miliony nagrań z muzycznych serwisów strumieniujących (Spotify, TIDAL, Deezer itd.), tysiące internetowych stacji radiowych z całego świata, pliki audio z domowych komputerów, dysków NAS i pamięci USB, a także muzykę z telefonu, tabletu lub laptopa. Funkcjonalność urządzenia zwiększają wbudowana łączność Bluetooth aptX oraz dotykowy panel, za pomocą którego można sterować odtwarzaniem muzyki i regulować głośność.

Bluesound PULSE 2, podobnie jak pozostałe bezprzewodowe odtwarzacze sieciowe multi-room z rodziny Bluesound, w pełni obsługuje MQA. Format ten umożliwia odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zachowując studyjną jakość dźwięku. Atutem tego rozwiązania jest to, że korzysta z łącza internetowego o takiej samej przepustowości, jak w przypadku plików z jakością CD. Opcja ta dostępna jest we wszystkich urządzeniach z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji BluOS 2.2 lub wyższej. Dzięki wprowadzonemu udoskonaleniu Bluesound jest pierwszym bezprzewodowym systemem multi-room, który w pełni obsługuje technologię MQA.


Każdy PULSE 2 może być wykorzystywany jako niezależny odtwarzacz lub, po połączeniu w parę z drugim egzemplarzem, jako system stereo, wzmacniając tym samym emocje muzyczne towarzyszące nagraniom. Doskonałe wrażenia dźwiękowe są także konsekwencją zastosowania zaawansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego 844 kHz/35 bitów. Wszechstronność modelu zwiększają wejścia cyfrowe optyczne i analogowe stereo, a także funkcja TV-CONNECT, która umożliwia bezproblemową integrację i sterowanie systemami rozrywkowymi HD/UHDTV.

PULSE to jeden z komponentów rodziny Bluesound, który pozwala stworzyć do aż 34 niezależnych stref audio w twoim domu. Całością sterujesz za pomocą intuicyjnej aplikacji, dostępnej dla smartfonów (iOS / Android), tabletów (iOS / Android / Kindle Fire) oraz komputerów (PC / Mac). Bluesound to pełna swoboda i niezależność wszystkich użytkowników systemu. Każdy może słuchać w tym samym czasie innego nagrania oraz sterować dowolnym odtwarzaczem systemu. Muzyka może pozostawać w twoim pokoju, podążać za tobą, lub rozbrzmiewać w całym domu, gdy np. przyjdą znajomi. Ty decydujesz.

Formaty
Wspierane systemy operacyjne Apple Macintosh, Windows XP, 2000, Vista, 7, 8
Wersje aplikacji sterującej komputer (PC / Mac), smartfon (iOS / Android), tablet (iOS / Android / Kindle Fire)
Wspierane formaty plików AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
Natywne częstotliwości próbkowania 32 - 192
Głębokość bitowa 16 bitów, 24 bity
Funkcje
Serwisy strumieniujące Deezer, HD Tracks, Juke, Murfie, Napster, Qobus, Rdio, Rhapsody, Spotify, Tidal
Radio internetowe iHeartRadio, TuneIn Radio
Zgrywanie CD Nie
Wbudowany twardy dysk Nie
Połączenia
Ethernet LAN Tak (SMB)
Wbudowany moduł Wi-Fi Tak
Bluetooth Nie
Wyjścia głośnikowe Nie
Wyjście subwoofera Nie
Wyjście wyzwalacza Nie
Ogólne
Przetwornik C/A 35 bitów
Wzmacniacz NAD Direct Digital
Moc wyjściowa 80W (łącznie)
Wymiary (S x W x G) mm 420 x 190 x 197
Waga kg 6
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
  • Bluesound czwarty raz z rzędu zdobywcą tytułu „Produkt roku”

    Znany i ceniony na całym świecie magazyn „What Hi-Fi?” przyznał nagrody „What Hi-Fi? Awards 2017”. W kategorii „Systemy multi-room” tytuł „Produkt roku” po raz czwarty z rzędu zdobył Bluesound.
  • Co to jest aptX i aptX HD

    Kodek apt X narodził się 30 lat temu na uniwersytecie Queen’s w Belfaście w ramach doktoratu Stephena Smytha. Pracował on nad przyśpieszeniem transmisji szerokopasmowego dźwięku dla sygnałów audio z możliwie najniższą stratą.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław