Poprzedni
Następny

Zyskaj rabat na produkty IsoAcoustics przy zakupie głośników lub elektroniki

IsoAcoustics to kanadyjska marka zajmująca się opracowywaniem specjalnych podkładek/izolatorów, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną dla kolumn głośnikowych i elektroniki. Zastosowanie produktów tej firmy wyraźnie poprawia jakość dźwięku dowolnych głośników oraz urządzeń elektrycznych audio, czego potwierdzeniem są liczne prestiżowe nagrody. Teraz, kupując kolumny głośnikowe lub elektronikę, możesz zyskać rabat 30% właśnie na produkty IsoAcoustics.

IsoAcoustics

Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnie, a rabat naliczany jest od cen obowiązujących online. Dokonując zakupu zestawu, kolumn głośnikowych lub elektroniki wraz z akcesoriami IsoAcoustics w sklepie internetowym należy podać kod rabatowy „iso”, a odwiedzając jeden z naszych salonów wystarczy powołać się na tę akcję promocyjną. Dzięki temu automatycznie zostanie naliczony rabat 30%. Tym samym każdy klient może z łatwością wzbogacić swój system audio lub audio-wideo o niezbędne lub pożądane dodatki i przy okazji zaoszczędzić pieniądze.

Wszystkie akcesoria IsoAcoustics można znaleźć TUTAJ, natomiast poniżej pokrótce przyjrzyjmy się kilku z nich. Ze swojej strony polecamy choćby izolatory Gaia II, które zadbają o doskonałe warunki akustyczne dla odtwarzania dźwięku. Wyróżniają się one eleganckim wzornictwem i pozytywnie wpływają na czystość dźwięku wolnostojących kolumn głośnikowych, pozwalając wychwycić jeszcze więcej szczegółów z materiałów audio. Gwarantują skuteczną izolację akustyczną i kompatybilne są z kolumnami o wadze do 54 kg, np. z głośnikami podłogowymi Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition.

W przypadku lekkiej elektroniki warto sięgnąć po izolatory Orea Graphite. Akcesoria te wytrzymują ciężar do 1,8 kg i świetnie sprawdzą się w połączeniu np. z tunerem, lekkim odtwarzaczem CD, odtwarzaczem sieciowym czy wzmacniaczem strumieniowym, np. modelem Bluesound Powernode. W przypadku cięższych urządzeń potrzebne już będą izolatory z serii Orea Indigo. Każdy izolator tego typu poradzi sobie z urządzeniami elektronicznymi do 7,2 kg, m.in. wzmacniaczami, przetwornikami c/a, odtwarzaczami i gramofonami. Zastosowanie izolatorów eliminuje niepożądane wibracje, co przekłada się na czystszy, dokładniejszy dźwięk. Zalecana ilość to minimum trzy izolatory pod każdym komponentem w zależności od ciężaru urządzenia.

Wyzwanie z wykorzystaniem izolatorów IsoAcoustics GAIA

Więcej na temat rozwiązań izolacyjnych i antywibracyjnych można dowiedzieć się z naszego poradnika:

Jeżeli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: