Poprzedni
Następny

Zimowa wyprzedaż w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu audio-wideo w korzystnej cenie, to właśnie trafia się ku temu znakomita okazja. W ramach naszej akcji promocyjnej „Zimowe porządki” w salonach Top Hi-Fi & Video Design” w okazyjnych cenach można nabyć końcówki serii, które znajdują się w kategorii „Wyprzedaż”, oraz produkty ekspozycyjne dostępne w zakładce „Outlet”.

Jak kupić produkt z kategorii Outlet oraz Wyprzedaż? W trzech prostych krokach wyjaśnia to poniższa infografikach:

Outlet to miejsce, w którym można zakupić pełnowartościowy sprzęt audio-wideo i spełnić swoje marzenia bez angażowania dodatkowych zasobów finansowych. Teraz ta oferta została poszerzona o dodatkowe produkty, dzięki czemu znajdziesz tam większą liczbę urządzeń od znanych marek, takich jak np. YamahaBowers & Wilkins, Rotel czy ELAC.

Oznacza to także, że zwiększyła się różnorodność samych produktów: wzmacniacz, kolumny podstawkowe i podłogowe, słuchawki czy gramofon – to wszystko znajdziesz w naszym outlecie. Jest w czym wybierać!

To samo można powiedzieć o kategorii Wyprzedaż, w której znajdują się ostatnie egzemplarze wielu popularnych produktów. Należą do nich m.in. głośniki bezprzewodowe Audio Pro Addon A20 i T3, kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 607 czy wzmacniacz zintegrowany Rotel A11.

Zobacz wszystkie produkty uczestniczące w akcji „Zimowe Porządki”:

Konstrukcje oferowane w ramach outletu i wyprzedaży dostępne są jedynie w naszych salonach. Dlatego też na stronie danego modelu wybierz opcję „sprawdź dostępność produktu w salonie” – wtedy zobaczysz, w którym salonie dostępne jest wybrane urządzenie.

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – sprowadzimy dla Ciebie produkt z innego salonu a jeśli zdecydujesz się na zakup koszty transportu weźmiemy na siebie. Jeśli zaś wahasz się, który model wybrać, nasi specjaliści chętnie doradzą, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Supercena
A11

A11

Rotel
Archiwum
Special Price 1 949 zł Regular Price 3 199 zł
Prosimy o kontakt
Supercena
ADDON T3

ADDON T3

Audio Pro
Głośniki Bluetooth
Special Price 555 zł Regular Price 999 zł
Prosimy o kontakt
Supercena Bestseller
ADDON T20

ADDON T20

Audio Pro
Głośniki Bluetooth
As low as 1 699 zł Regular Price 2 799 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: