Poprzedni
Następny

Zbuduj kompletny system domowej rozrywki z Bluesound

W naszej najnowszej promocji oferujemy kilka zestawów urządzeń, wykorzystujących m.in. niezwykle uniwersalne głośniki bezprzewodowe PULSE FLEX 2i. Oprócz znakomitych możliwości brzmieniowych, pozwalających na odtwarzanie stereofonicznej muzyki z wysoką jakością, umożliwiają one na stworzenie zaawansowanego systemu kina domowego z bezprzewodowymi głośnikami tylnych kanałów efektowych.

Zbuduj kompletny system domowej rozrywki z Bluesound

PULSE SOUNDBAR 2i (czarny) i 2 głośniki PULSE FLEX 2i

Ten zestaw to wyjątkowa propozycja dla miłośników domowych projekcji jak też użytkowników konsol do gier. Dodając do PULSE SOUNDBAR 2i stereofoniczną parę głośników PULSE FLEX 2i zyskujesz bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku tylnych kanałów efektowych oraz możliwość wykorzystywania ich na co dzień w innych pokojach.

Zbuduj kompletny system domowej rozrywki z Bluesound

PULSE SOUNDBAR 2i (biały) i 2 głośniki PULSE FLEX 2i

PULSE SOUNDBAR 2i występuje w dwóch kolorach. Wersję czarną możesz zakupić TUTAJ, natomiast białą TUTAJ.

Zbuduj kompletny system domowej rozrywki z Bluesound

Jeśli preferujesz bardziej klasyczny układ głośników, pozwalający na odtwarzanie muzyki przez parę stereofonicznych kolumn, ale chcesz mieć także imponujący dźwięk kinowy, POWERNODE 2i (HDMI) będzie znakomitym rozwiązaniem. Podłączając do niego dwie tradycyjne kolumny głośnikowe oraz uzupełniając o dwa bezprzewodowe PULSE FLEX 2i stworzysz wyjątkowe domowe centrum rozrywki audio-video.

Szczegóły na temat zestawu POWERNODE 2i (HDMI) i 2x PULSE FLEX 2i znajdziesz TUTAJ.

Zbuduj kompletny system domowej rozrywki z Bluesound

Para bezprzewodowych głośników PULSE FLEX 2i to znakomite rozwiązanie, jeśli chcesz słuchać wysokiej jakości muzyki w prawdziwym stereo. Jeśli zechcesz, w każdej chwili możesz je też wykorzystywać pojedynczo w innych pomieszczeniach, ciesząc się funkcjonalnością multiroom.

Dwa głośniki PULSE FLEX 2i dostępne są TUTAJ.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości urządzeń systemu Bluesound, odwiedź dedykowaną stronę tej niezwykłej marki (LINK).

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: