Poprzedni
Następny

Zapraszamy do stołu! Najpyszniejsze programy kulinarne na Netflix

Programy kulinarne prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody, ale ciągle ewoluują. Współczesne opowieści o gotowaniu i zajadaniu nie tylko uczą, ale również - jak dobre filmy - dostarczają mnóstwo różnych emocji. Łączy je jedno: zawsze powodują uczucie głodu. Zobaczcie, które programy kulinarne na Netflix są tak pyszne, że powinny trafić na Wasze kino domowe.

Audio Pro ADDON C5A

Czy to ciasto?

,,Czy to ciasto?” to połączenie cukiernictwa, quizów i sztuki. W każdym odcinku serii konkuruje ze sobą troje wybitnych cukierników, którzy specjalizują się w przygotowywaniu realistycznych słodkości. Ich zadania nigdy nie są łatwe - muszą do najmniejszego detalu odtwarzać z ciasta takie rzeczy jak torebka z krokodylej skóry, talerz z tacosami, warzywa, czy… papier toaletowy.

Cel gry: oszukać jury, które musi wytypować ciasto pośród kilku identycznych przedmiotów.

Warto wrzucić na kino domowe - umiejętności cukierniczych artystów są niemożliwe!

The Final Table: Międzynarodowy konkurs kulinarny

„The Final Table” to międzynarodowy konkurs kulinarny, w którym biorą udział podzieleni na 12 dwuosobowych drużyn najbardziej utalentowani szefowie kuchni z całego świata. Ich zadaniem jest stworzenie własnej interpretacji narodowych dań z kuchni angielskiej, brazylijskiej, francuskiej, japońskiej, amerykańskiej, hinduskiej, włoskiej, meksykańskiej i hiszpańskiej - każdy odcinek poświęcony jest jednemu krajowi. Walcząc o wygraną, geniusze sztuki kulinarnej fundują przy tym prawdziwą operę smaków, karmiąc oczy widzów niezwykłymi kompozycjami na talerzach.

Nailed It

Można powiedzieć, że ,,Nailed It’’ to program kulinarny o mocno komediowym zabarwieniu. W każdym odcinku poznajemy nowych uczestników, którzy raczej nie są orłami pieczenia. Ich zadaniem jest odtworzenie oryginalnych słodkości przygotowanych przez specjalnych gości programu - wybitnych cukierników z całego świata. Mnóstwo zabawy, uroczych pomyłek oraz inspirujących pomysły na ciasta i ciasteczka.

Grillmasterzy w akcji

Sezon grillowy już nieśmiało wystartował, więc program ,,Grillmasterzy w akcji’’ może posłużyć jako soczysta inspiracja dla samozwańczych mistrzów rusztu. Ośmiu mistrzów sztuki BBQ z całych Stanów Zjednoczonych staje do walki o tytuł mistrza. Śledząc potyczki uczestników programu, zrozumienie, że zapach da się zobaczyć.

Chef’s Table BBQ

Pozostańmy w temacie grillowania - wszyscy wielbiciele tej aktywności powinni wrzucić na kino domowe również program ,,Chef’s Table BBQ’’, w którym szefowie popularnych restauracji klasy premium ze Stanów Meksyku i Australii zdradzają swoje patenty na niesamowite dania z rusztu.

Uczta dla oczu i inspiracja dla brzuszka!

Uczta z resztek

,,Uczta z resztek” to niezwykle inspirujący konkurs kulinarny w duchu zero waste, w którym kreatywni mistrzowie kuchni rywalizują między sobą głównie w kombinowaniu. Celem uczestników jest zrobienie jak najciekawszego dania z resztek jedzenia - w ich kuchniach nic się nie zmarnuje! Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak zrobić gnocchi z wczorajszych frytek lub mac & cheese z pad thaia, ten program jest dla Was!

Paik Jong-Won: Smaki Korei

Prowadzący Paik Jong-Won zabiera widzów na niewyobrażalnie kolorową i pachnącą przyprawami podróż po najciekawszych kulinarnych zakamarkach Korei. Nie będzie jednak kosztował tych wszystkich cudownych potraw sam - w tej smakowitej wyprawie towarzyszyć mu będą różne koreańskie gwiazdy.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: