Poprzedni
Następny

„Zaawansowana, ambitna konstrukcja” – test bezprzewodowych słuchawek Yamaha YH-E700A

Yamaha YH-E700A to najnowsze słuchawki bezprzewodowe z ANC, które inteligentnie dostosowują się i reagują na użytkowników oraz ich otoczenie. Możliwości tego modelu sprawdziła w przeprowadzonym teście redakcja magazynu „Audio”.

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

Zastosowane rozwiązania techniczne w wokółusznych słuchawkach Bluetooth Yamaha YH-E700A sprawiają, że konstrukcja ta dostosowuje się do Ciebie i Twojego otoczenia.

Nowy model wyróżnia się szeregiem zaawansowanych rozwiązań technicznych, m.in. układem Listening Care, trybem Ambient Sound i długim – aż 35-godzinnym – czasem pracy baterii. Użytkownik może liczyć także na komplet systemów kodowania – podstawowy SBC oraz ACC i aptX. Efektem jest emocjonujący dźwięk, zwłaszcza w górnym jego zakresie, o czym mogli przekonać się specjaliści z miesięcznika „Audio”:

Brzmienie YH-E700A jest dobrze zrównoważone, soczyste i detaliczne (…). Góra pasma okazuje się aktywna, błyszcząca i szczegółowa. Jest efektownie i przyjemnie. (…) nawet fabryczne ustawienie ujawniło duży potencjał dynamiki i rozdzielczości w zakresie średnio-wysokotonowym”.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

Dodatkowo aktywny układ redukcji hałasu (ANC) przekłada się na to, że możesz cieszyć się czystym, nienaruszonym sygnałem muzycznym. Do atutów słuchawek Bluetooth Yamahy należy również wygoda i komfort użytkowania. Jest to zasługa elastycznych i sprężystych padów, wykonanych ze sztucznej skóry, dzięki czemu – jak zaznacza autor – już pasywna izolacja akustyczna okazuje się bardzo skuteczna. Całość określona została jako „zaawansowana, ambitna konstrukcja”.

Zapraszamy do salonów

Aby osobiście przekonać się o możliwościach bezprzewodowych słuchawek Yamaha YH-E700A zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Każdy nasz salon wyposażony jest w salę odsłuchową.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

Dokonaj rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę, kontaktując się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełniając formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl.

Natomiast z pełnym testem można zapoznać się TUTAJ.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: