Poprzedni
Następny

YH-E700A – nowe słuchawki Yamaha już dostępne w naszych salonach

Yamaha z wyboru nie brała udziału w wyścigu słuchawkowym, tylko spokojnie przygotowywała nową serię słuchawek, żeby były niemal perfekcyjne. Pierwszym tego efektem są bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku – model YH-E700A. Najnowsza konstrukcja może pochwalić się urzeczywistnieniem idei Stay True oraz szeregiem zaawansowanych rozwiązań technicznych, m.in. układem Listening Care i Ambient Sound, i jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

Oferta słuchawek Yamahy dostępnych na polskim rynku wzbogaciła się o bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC YH-E700A. W najnowszym modelu użytkownik może liczyć na najnowszą technologię Yamahy, która ma na celu zoptymalizowanie wrażeń odsłuchowym pod kątem preferencji słuchacza. Dodatkowo słuchawkom YH-E700A przyświeca idea dostarczenia prawdziwego dźwięku (Stay True), która ma odzwierciedlenie we wszystkich urządzeniach Yamahy.

  • Bluetooth 5.0 ze wsparciem kodeków SBC, AAC, Qualcomm aptX™ Adaptive
  • Aktywny układ redukcji hałasu (ANC) – ciesz się czystym, nienaruszonym sygnałem muzycznym
  • Autorski układ Listening Care – pełnozakresowy dźwięk nawet przy niskim poziomie głośności
  • Unikatowy tryb Listening Optimizer – dźwięk dopasowany do własnych potrzeb
  • Ambient Sound – tryb pozwalający zachować pełną świadomość otoczenia
  • Kompatybilność z asystentem głosowym Google i Siri
  • Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji
  • 35 godzin pracy baterii z włączonym ANC

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwiękuYamaha cieszy się mianem prawdziwego eksperta w dziedzinie akustyki architektonicznej i promocji muzyki. Japoński producent swoją wiedzę techniczną wraz z doświadczeniem wykorzystuje do konstruowania coraz lepszych, a zarazem bardziej uniwersalnych urządzeń audio, w tym instrumentów muzycznych, materiałów i półprzewodników. Idea Stay True odnosi się nie tylko do urządzeń audio i audio-wideo, ale także wszystkich produktów, które służą do odtwarzania dźwięku i jego tworzenia.

Bogate doświadczenie zespołu inżynierów przekłada się na produkty, które pod względem naturalności i wierności brzmienia w maksymalnym stopniu zbliżają się do oryginalnego nagrania. Jest to dźwięk, który niesie potęgę zespołu, obecność wokalisty i energię tłumu. Dźwięk, który odzwierciedla atmosferę akcji, w której mogą zanurzyć się widzowie i którą mogą odkrywać gracze. Dźwięk, który pozwala ludziom wyrazić swoją duszę, nawiązywać kontakty i dzielić się tym, co sprawia na nich ogromne wrażenie. To właśnie jest True Sound.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

W bezprzewodowych słuchawkach z redukcją hałasu YH-E700A znajduje się technologia Advanced ANC, przewyższająca klasyczne układy aktywnej redukcji hałasu. System Advanced ANC analizuje i usuwa szum tła, dzięki czemu sygnał muzyczny pozostaje czysty i nienaruszony, w przeciwieństwie do tradycyjnych układów, które mogą „podkolorowywać”, degradować dźwięk lub tłumić niskie częstotliwości.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

W najnowszym modelu YH-E700A użytkownik zetknie się również z autorskim układem Listening Optimizer. Specjalne mikrofonu douszne mają za zadanie mierzyć szczelność i wyciek powietrza z układu słuchowego. Uzyskane dane optymalizują odtwarzany dźwięk w czasie rzeczywistym i korygują różnicę pomiędzy źródłem a rzeczywistymi warunkami odsłuchu. Rezultatem jest dźwięk zgodny z zamierzeniami artysty i bezpośrednio dopasowywany pod własne preferencje.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

A jeżeli słuchacz chce pozostać w kontakcie ze swoim otoczeniem lub komunikować się z inną osobą, najnowszy model słuchawek Yamahy udostępnia tryb Ambient Sound. W tym przypadku mamy do czynienia z odpowiedzią na niedogodność słuchawek, jaką jest blokowanie istotnych sygnałów dźwiękowych z otoczenia, np. syren pojazdów służb ratunkowych czy komunikatów na lotniskach, dworcach lub w komunikacji miejskiej. Wbudowany mikrofon odpowiada za przechwytywanie tych sygnałów i odtwarzanie ich w tle, dzięki czemu można zachować pełną świadomość otoczenia, w którym obecnie się przebywa.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

Yamaha YH-E700A może poszczycić się również trybem Listening Care – rozwiązaniem technicznym, dzięki któremu można słuchać pełnozakresowego dźwięku, nawet przy niskim poziomie głośności.

Technologia ta jest odpowiedzią na problem dotyczących wielu typowych słuchawek, w których słuchanie przy niskim poziomie głośności idzie w parze z wyraźnymi ograniczeniami w pewnych zakresach częstotliwości. W efekcie słuchacze zwiększają głośność do poziomów, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie słuchu, a długotrwałe konsekwencje są potęgowane przez codzienne głośne słuchanie. Tryb Listening Care eliminuje to ryzyko, oferując wysokiej jakości odsłuch przy niższym poziomie głośności. Inteligentna regulacja częstotliwości dźwięku sprawia, że zachowywane jest pełnozakresowe brzmienie.

bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z ANC i adaptacyjnymi technologiami do optymalizacji dźwięku

Wokółusznymi słuchawkami YH-E700A można sterować poprzez aplikację. Model ten gwarantuje również łatwą obsługę połączeń telefonicznych, aktywowanie swojego ulubionego asystenta głosowego i zarządzenie muzyką za pomocą intuicyjnych w użytkowaniu przycisków. Nowe słuchawki Yamahy dostarczane są wraz z etui do przenoszenia, kablem do ładowania i efektywnym akumulatorem, który gwarantuje około 35 godzin pracy z włączonym Advanced ANC.

Słuchawki Yamaha YH-E700A są już dostępne online na stronie tophifi.pl oraz stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Odwiedzając jeden z naszych salonów, w komfortowych warunkach można przekonać się o zaletach testowanego sprzętu. Każdy nasz salon wyposażony jest w salę odsłuchową, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy brzmienie danego urządzenia spotka się w Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowe www.tophifi.pl.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: