Poprzedni
Następny

Yamaha MusicCast RX-V4A - Amplituner kina domowego gotowy na 8K [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Nowe amplitunery kina domowego Yamaha przykuwają uwagę fanów dźwięku wielokanałowego, dzięki całkowicie odmienionemu wyglądowi. Design stał się niezwykle nowoczesny i choć poprzednikom w tej kwestii nie można było nic zarzucić, to mamy tu do czynienia z prawdziwym powiewem świeżości. W dzisiejszym filmie pokażemy Wam bliżej pierwszy z portfolio Yamaha amplituner kina domowego - model RX-V4A. Ten model ma potencjał na stanie się prawdziwym hitem w kategorii amplitunerów.

RX-V4A jest uzbrojony w wejścia HDMI obsługujące rozdzielczość 8K / 60Hz. Dzięki temu amplituner jest w pełni gotowy na obsłużenie źródeł wideo przyszłości, zatem jego nowy właściciel nie musi się martwić o to, że jego amplituner po kilku latach się zdezaktualizuje. Ponadto na pokładzie jak zwykle znajdziecie wszechstronny system MusicCast, dzięki któremu skomunikujecie ze sobą wszystkie inne posiadane przez Was urządzenia Yamaha. Nowy RX-V4A wyróżnia się w pełni przeprojektowaną sekcją wzmacniacza, wyróżniającą się m.in. wysoką szybkością narastania napięcia wejściowego. Dzięki temu, a także dzięki mocy 80 W na kanał (6 Ω), amplituner zapewnia potężny i dynamiczny dźwięk, zarówno filmów, jak i muzyki. Nowy wzmacniacz gwarantuje również precyzyjniejszą transmisję sygnału w przypadku high-res audio.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Supercena Bestseller
MusicCast RX-V4A

MusicCast RX-V4A

Yamaha
Amplitunery AV
Special Price 1 875 zł Regular Price 3 699 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: