Poprzedni
Następny

Yamaha Clear Voice - wzmocnienie dialogów w filmach i telewizji [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Decydując się na zakup systemu kina domowego w postaci klasycznej (amplituner + głośniki) czy kupując soundbar, liczymy na znaczną poprawę jakości dźwięku podaczas oglądania filmów, seriali czy telewizji. Często oglądając film lub serial można wyczuć, że poziom głośności dialogów, które są zdecydowanie gorzej słyszalne niż inne efekty dźwiękowe filmu, jest niezadowalający. Yamaha posiada system poprawiający słyszalność dialogów i wokali, o nazwie "Clear Voice". W dzisiejszym materiale pokazujemy jak tą opcję zlokalizować i aktywować na przykładzie najnowszego soundbara Yamaha SR-B20A oraz najnowszego amplitunera RX-V6A. Po jej uruchomieniu od razu usłyszycie różnicę i nie umknie Wam już żadne słowo.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

 

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: