Poprzedni
Następny

Xbox Series X oraz S - polecamy akcesoria audio i wideo [WIDEO]

Zamówione przedpremierowo egzemplarze Xbox Series X oraz Series S od Microsoftu, pojawią się u swoich nowych właścicieli już 10 listopada. Warto zawczasu pomyśleć o akcesoriach, które z pewnością wyniosą wrażenia z rozgrywki na nowy, wyższy poziom. A zatem – jakie akcesoria i sprzęt audio wybrać do nowych konsol Xbox?

W dzisiejszym filmie wskażemy Wam kilka ciekawych propozycji do których zaliczają się gamingowe słuchawki, systemy stereo, soundbar z wirtualizacją dźwięku przestrzennego, przystosowane do współpracy z nowymi konsolami amplitunery kina domowego oraz przewody HDMI zgodne z najnowszymi standardami.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: