Następny

Wyróżnienie dla PM5004 od magazynu Diapason d'Or

Mamy przyjemność ogłosić, iż kolejny komponent firmy Marantz - PM5004, otrzymał najwyższe wyróżnienie francuskiego magazynu muzycznego Diapason d'Or. Jest to wielki sukces, gdyż nigdy wcześniej nie zdarzyło się aby jedna marka otrzymała trzy nagrody w ciągu jednego roku. Nagroda ta, podkreśla wysoką klasę produktów firmy Marantz oraz ich doskonałą wartość w stosunku do ceny.

Wzmacniacz zintegrowany PM5004

Ten wspaniały, zintegrowany wzmacniacz, łamie wszelkie reguły. Jako pierwszy w swojej klasie oferuje tehnologię prądowego sprzężenia zwrotnego - funkcję, która do tej pory zarezerwowana była dla modeli wyżej klasy - o znacznie wyżej cenie. Technologia ta, zapewnia bardzo szybką i dokładną obsługę sygnału, której rezultatem jest doskonale zbalansowany dźwięk stereo, a także otwarta i precyzyjna scena dźwiękowa. PM5004 oferuje 40W mocy na każdy kanał przy 8 omach lub 55W przy 4 omach. Jego zakres dynamiki, czystość brzmienia i wysoka jakość dźwięku zostały zapewnione m.in. dzięki selekcjonowanym komponentom audio, korektorowi gramofonowemu jak i również funkcji Source Direct, zapewniającej najkrótszą drogę sygnału. Dodatkowo konstrukcja PM5004 oparta jest na metalowej chassis i zapewniającemu stabilność oraz sztywność konstrukcji, metalowym panelu przednim. Bez wątpienia PM5004 podniósł poprzeczkę w swojej klasie. Wspaniały dźwięk. Zadziwiająca wszechstronność.

Dowiedz sie więcej o PM5004

Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: