Poprzedni
Następny

Wydarzenie online: Przedstawiamy Linn Streaming

WYDARZENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Dołącz do wydarzenia prowadzonego przez zespół firmy Linn (za pośrednictwem aplikacji Zoom), aby zdobyć z pierwszej ręki informacje o rodzinie rewolucyjnych odtwarzaczy sieciowych Linn oraz o tym, jak firma Linn została pionierem w dziedzinie 24-bitowego przesyłania strumieniowego.

Prowadzący spotkanie trener z Linn zapozna Cię z innowacyjnymi technologiami, które pomogą nie tylko właścicielom produktów marki Linn zbliżyć się do muzyki, którą kochają i zapewnić, że streamery Linn pozostaną niedoścignionym wzorem w branży. Wydarzenie to skupi się na dwóch najnowszych odtwarzaczach sieciowych — Majik DSM i Selekt DSM, a po nim odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której eksperci udzielą odpowiedzi na pytania.

Linn Majik DSM 2020

Liczba  miejsc jest ograniczona — więc dokonaj rezerwacji teraz, aby uniknąć rozczarowania — i przygotuj swoje pytania do Linna. Będziesz mógł je zadać podczas otwartego dla wszystkich panelu Question & Answer!

Oto plan wydarzenia:

  • Introduction
  • Short background on Linn, how we came to be
  • Why we got into streaming
  • Majik DSM – Features and Benefits
  • Selekt DSM – Features and Benefits
  • Space Optimisation
  • Question & Answer Session – Open to all

Majik DSM to konstrukcja, która stanowi połączenie sieciowego odtwarzacza muzycznego, przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy. Selekt DSM to rodzina  wysokiej klasy streamerów, które zostały opracowane z myślą o udoskonaleniu dźwięku, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy.

KLIKNIJ W TEN LINK, ABY DOKONAĆ REJSTRACJI

Gorąco zapraszamy fanów i pasjonatów marki Linn i nie tylko!

WYDARZENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

 

 

 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: