Poprzedni
Następny

Wybrane urządzenia Audio Pro w jeszcze niższych cenach

Audio Pro to szwedzki producent wysokiej klasy głośników, które łączą minimalistyczne, skandynawskie wzornictwo z wysokiej jakości brzmieniem. Wszystkie urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym aluminium i ekologicznej skóry, gwarantując trwałość, która pozwoli na wieloletnią eksploatację. Teraz wybrane modele Audio Pro są dostępne w nowych, niższych cenach.

Wybrane głośniki Audio Pro w jeszcze niższych cenach

Nowymi, niższymi cenami objęte są takie urządzenia Audio Pro jak aktywne kolumny podłogowe A38 i A48, przenośny głośnik T3+, głośnik Bluetooth BT5, głośniki multiroom C10 MKII i Drumfire D-2 oraz odtwarzacze sieciowe Link 1 i Link 2.

Kolumny do telewizora i muzyki

Głośniki Audio Pro A48 i A38 zostały stworzone z myślą o odtwarzaniu dźwięku z telewizora w jakości hi-fi i strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych. Kolumny nie potrzebują dodatkowej elektroniki, aby zapewnić wciągające brzmienie – wystarczy podłączyć je do telewizora, np. za pomocą przewodu HDMI. Oferują także trzy sposoby na odtwarzanie dźwięku w systemie multiroom – AirPlay 2, Google Cast oraz autorskie rozwiązanie multiroom Audio Pro.

Głośnik na różnorodne wypady

T3+ to przenośny głośnik bezprzewodowy, który świetnie sprawdzi się podczas wszelkich wypadów. Poręczny uchwyt ułatwia przenoszenie urządzenia, z kolei wbudowany akumulator zapewnia energię na 12 godzin przy maksymalnej głośności lub nawet na 30 godzin przy poziomie głośności nieprzekraczającym 50 proc.

Elegancki głośnik Bluetooth

Audio Pro BT5 jest stylowym głośnikiem Bluetooth, który znakomicie współgra z wystrojem większości domowych wnętrz. To zasługa wykonanej z tkaniny maskownicy oraz górnej i dolnej powierzchni wykonanej z paneli drewnianych. Do wyboru są trzy wersje wykończenia w kolorach czarnym, orzecha oraz driftwood.

Wszechstronne głośniki multiroom

W obniżonej cenie można zakupić teraz także głośniki multiroom Audio Pro C10 MKII oraz Drumfire D-2. Oba modele umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnorodnych źródeł, zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Są kompatybilne z takimi rozwiązaniami jak AirPlay 2, Google Cast czy Spotify Connect, dzięki czemu możesz odtwarzać ulubione utwory, podcasty i programy radiowe tak, jak Ci wygodnie.

Odtwarzacz sieciowy do systemu stereo

Audio Pro Link 2 to z kolei wysokiej jakości streamer, który jest świetnym rozwiązaniem, kiedy posiadany wzmacniacz zintegrowany nie jest wyposażony w funkcje sieciowe, a chcesz cieszyć się ulubioną muzyką np. z serwisów streamingowych. Model ten oferuje także wsparcie dla AirPlay 2 i Google Cast oraz integrację z autorską platformą Audio Pro Multiroom. W ten sposób można przekształcić dowolny zestaw audio w część systemu multiroom, którym będziemy mogli zarządzać za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

Zapraszamy do salonów

O możliwościach poszczególnych modeli Audio Pro najlepiej przekonać się, odwiedzając najbliższy salon Top Hi-Fi & Video Design. Każdy z naszych salonów wyposażony jest w salę odsłuchową, w której w komfortowych warunkach sprawdzisz, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: