Poprzedni
Następny

Wrześniowe nowości na Netflix

Wygląda na to, że platforma Netflix w końcu wróciła z wakacji i przygotowała dla nas mnóstwo filmów, seriali i programów, które w chłodne wrześniowe wieczory będą umilać nam czas. Od oczekiwanych kontynuacji, po całkowite nowości – zobaczcie, czego nie można przegapić we wrześniu.

loewe bilb i tv

„Kasztanowy ludzik”

To nowy duński serial w portfolio Netflix, który – chociaż jego tytuł na to nie wskazuje – na pewno wciągnie wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów. Historia opowiada o tajemniczym morderstwie w duńskim lesie, a pozostawiony przy ciele młodocianej ofiary tytułowy ludzik z kasztanów jest jednym z niewielu tropów, który może wykorzystać lokalna policja. Kto stoi za bestialskim mordem?

„Nocna msza”

Jeśli należycie do osób, które uwielbiają się bać, to ten siedmioodcinkowy serial jest dla Was. Mamy tu do czynienia z horrorem, który opowiada historię społeczności zamieszkującej odciętą od świata wyspę. Gdy przybywa na nią nowy, dziwaczny pastor, ludzie zaczynają doświadczać pozornie cudownych zdarzeń, które okażą się jednak bardzo niebezpieczne.

„Ile warte jest ludzkie życie?”

To pytanie stało się szczególnie ważne 20 lat temu, chwilę po tragicznych wydarzeniach z 11 września 2001 roku, kiedy w wyniku zamachów terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych straciło życie prawie 3000 osób. Film „Ile warte jest ludzkie życie?” to oparty na prawdziwej historii dramat o prawniku, którego zadaniem jest ustalenie wysokości odszkodowań dla rodzin ofiar tych wydarzeń. A wiadomo, że gdy chodzi o pieniądze, to nigdy nie jest lekko, łatwo i  przyjemnie.

„Kate”

Mary Elizabeth Winstead i Woody Harrelson zagrali główne role w wyczekiwanym filmie akcji o zabójczyni, która została otruta i została jej tylko doba życia. Jak ją wykorzysta? Oczywiście, że na okrutną zemstę, przy okazji zaprzyjaźniając się z córką gościa, którego kiedyś miała zlikwidować. Zanosi się na dużo brutalnej i dynamicznej akcji!

„Schumacher”

Coś dla fanów szybkiej (i bardzo ekskluzywnej) jazdy! „Schumacher” to rys biograficzny siedmiokrotnego mistrza świata, który powstał przy współpracy z kierowcą F1 i jego najbliższymi. Nie jest to jednak typowa laurka dla sportowca, a obiektywne spojrzenie na jego karierę, charakter i wywiady z ludźmi, którzy na przestrzeni lat mieli okazję z nim obcować i mają do powiedzenia dużo ciekawych rzeczy na jego temat.

„Miłość w spektrum” Sezon 2

Pierwszy sezon tego programu o randkowaniu osób ze spektrum autyzmu był jedną z największych niespodzianek na platformie i szybko okazał się jednym z ulubionych seriali dokumentalnych w portfolio Netflix. Polecamy każdemu, kto lubi poszerzać horyzonty i poszukuje czegoś, co sprawi, że zrobi mu się ciepło na serduszku. Wspaniałość!

„Lucyfer” Sezon finałowy

Ku rozpaczy fanów, która codziennie zalewa media społecznościowe, wraz z szóstym sezonem serial „Lucyfer” kończy swoje jestestwo. Dobra wiadomość jest taka, że finałowe odcinki pojawią się na Netflix wcześniej niż zapowiadano, bo już w tym miesiącu.

Zobaczcie też: 10 rzeczy, których nie wiecie o serialu „Lucyfer”

„Dom z papieru”, „Kierunek: Noc” i „Sex Education”

Serialomaniacy z pewnością nie mogą doczekać się kontynuacji innych hitów produkcji Netflix, a wrzesień to miesiąc, w którym ich oczekiwanie zostanie nagrodzone nowymi sezonami hitowych seriali „Dom z papieru”, „Kierunek: Noc” i „Sex Education”. Też czekacie?

Dobry film warto obejrzeć na dobrym sprzęcie. Telewizory klasy premium, a także wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy znajdziesz w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Pod okiem fachowych doradców z pewnością dobierzesz urządzenia, które w pełni sprostają Twoim wymaganiom.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: