Poprzedni
Następny

Wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny z DSP – NAD CI 8-120 DSP

CI 8-120 DSP

Legendarna jakość dźwięku NAD teraz dostępna z funkcjami przyjaznymi dla profesjonalnych instalatorów. Całkowicie nowy, mocny, wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny CI 8-120 DSP to odpowiedź na oczekiwania klientów.

Urządzenie opracowane zostało z myślą o wykorzystaniu w instalacjach niestandardowych, co potwierdzają: niewielka obudowa w rozmiarze 1U, zarządzanie dźwiękiem za pomocą układu DSP i zdalne sterowanie dostępne poprzez IP, a także inne funkcje przyjazne instalatorom. Szacowana moc wzmacniacza wynosi 120 W x 8 kanałów, urządzenie będzie można zmostkować do czterech kanałów. Dostępność CI 8-120 DSP przewidziana jest na wrzesień 2019.

CI 8-120 DSP

"Ponieważ rynek instalacji profesjonalnych wciąż rozwija się i ewoluuje, NAD uważa, że wysoka jakość dźwięku, niezawodność i funkcjonalność Custom Installation nie wykluczają się wzajemnie. Nie trzeba iść na kompromis. Zaoferujemy niezawodną platformę z zestawem funkcji, które zadowolą projektantów systemów i instalatorów, gwarantując równocześnie sygnaturę dźwiękową NAD", wyjaśnia Joe de Jesus, menadżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta NAD Electronics. "NAD ma głębokie korzenie na rynku profesjonalnych instalacji i nasz nowy CI 8-120 DSP wykorzystuje autorskie opatentowane technologie w sposób, który przynosi cenne korzyści zarówno zorientowanemu na jakość profesjonalnemu instalatorowi, jak i jego klientom".

Profesjonalni instalatorzy będą mogli zapoznać się z NAD CI 8-120 DSP w hali 15, stoisko B236, podczas wystawy Integrated Systems Europe w Amsterdamie, odbywającej się w dniach 5-9 lutego 2019. Specjaliści produktowi z NAD Electronics i siostrzanych marek PSB Speakers oraz Bluesound, producenta bezprzewodowych odtwarzaczy multiroom, będą czekali na wystawie, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: