Poprzedni
Następny

[Wideo] Yamaha MusicCast WXA-50 – kompaktowa wszechstronność | prezentacja Top Hi-Fi

Dziś prezentujemy wyjątkowo kompaktowy, a przy tym wyjątkowo funkcjonalny i świetnie brzmiący wzmacniacz zintegrowany Yamahy. Oto model MusicCast WXA-50 z pokaźną liczbą wejść, dwukierunkowym systemem Bluetooth, który umożliwia przesyłanie dźwięku zarówno do wzmacniacza, jak i ze wzmacniacza na przykład do słuchawek czy głośnika bezprzewodowego. WXA-50 działa także – co jest chyba jego największą zaletą – w ramach multifunkcjonalnego systemu Yamahy MusicCast. Więcej o jego możliwościach połączeniowych, dostępnych funkcjach i charakterze brzmienia dowiecie się z niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacze stereo do 5000 zł | zestawienie Top Hi-Fi

Kolumny podstawkowe do 5000 zł – zestawienie Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: