Poprzedni
Następny

[Wideo] Trzy najciekawsze gramofony I połowy 2022 roku | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

W dzisiejszym materiale Dawid rekomenduje trzy najciekawsze modele gramofonów, na które koniecznie powinniście zwrócić uwagę w 2022 roku. Oprócz tego, że każdy z nich służy do odtwarzania płyt winylowych, to każdy posiada inny design i różne funkcjonalności. Czym dokładnie się różnią i który z nich najlepiej sprosta Waszym oczekiwaniom? Tego dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Jak wybrać igłę wkładkę do gramofonu - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać przedwzmacniacz gramofonowy - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: