Poprzedni
Następny

[Wideo] Seria 800 od Bowers & Wilkins - ponad 40 lat w dążeniu do perfekcji

Bowers & Wilkins zaprezentował najnowszą odsłonę D4 najlepszej serii kolumn głośnikowych 800 Diamond. To głośniki będące efektem ponad 40 lat badań i nie mamy żadnych wątpliwości, że posłuchać przysłowiowych "osiemsetek" powinien każdy.

Szereg przełomowych rozwiązań technicznych ponownie pozwolił zdefiniować najwyższe standardy w zakresie absolutnej jakości dźwięku. Zapraszamy do naszych salonów.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 802 Diamond D4 z elektroniką Luxman

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: