Poprzedni
Następny

[Wideo] Rodzaje podstawek głośnikowych pod kolumny | Podpowiadamy

Jednym z nieoczywistych atutów kolumn podłogowych jest fakt, że w ich przypadku nie trzeba się aż tak bardzo zastanawiać nad kwestią ich lokalizacji. Wystarczy znaleźć im nieco wolnej przestrzeni na podłodze, a kwestiami związanymi z optymalną lokalizacją przetworników głośnikowych zajął się już ich konstruktor, osadzając je na odpowiedniej wysokości w obudowie kolumny. Nieco inaczej przedstawia się to jednak w przypadku kolumn podstawkowych. Te potrzebują odpowiedniej podstawy, miejsca optymalnego pod kątem zarówno praktycznym jak i akustycznym, aby zabrzmieć tak jak od nich oczekujemy. W dzisiejszym krótkim materiale skupimy się na tym jak prawidłowo ustawić kolumny podstawkowe oraz jakie są rodzaje podstawek głośnikowych.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy

Kolumny podstawkowe do 3000 zł w 2021 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Co wybrać? Kino domowe vs system stereo | Poradnik Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: