Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wyczyścić igłę w gramofonie | Podpowiadamy

Coraz więcej naszych klientów wybierając źródło dla swojego systemu audio, decyduje się na zakup gramofonu. Podyktowane jest to ciekawością, nostalgią, dużą kolekcją płyt odziedziczoną po kimś z rodziny oraz tęsknotą za dawnymi formami odtwarzania muzyki. Często pada pytanie jak zadbać o ten najważniejszy dla dźwięku element, który jako pierwszy ma kontakt z odtwarzaną płytą? W dzisiejszym krótkim materiale pokazujemy jak prawidłowo wyczyścić igłę w gramofonie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy

Podpowiadamy jak czyścić płyty winylowe, gramofonowe | Poradnik Top Hi-Fi

Najpopularniejsze gramofony 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: