Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać słuchawki z redukcją hałasu (ANC) - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Słuchawki z ANC to innowacyjne konstrukcje, które potrafią w ponad 90 proc. ograniczyć ryzyko przedostawania się odgłosów otoczenia do uszu. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się ulubionymi nagraniami nawet podczas odsłuchu muzyki w narażonym na hałas otoczeniu. Stąd też tego typu słuchawki świetnie sprawdzą się zwłaszcza wśród osób mobilnych, korzystających często ze środków komunikacji miejskiej, lub np. w biurze, kiedy chcemy odciąć się od otaczającego nas hałasu. Nie jest zaskoczeniem więc, że słuchawki z ANC należą do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku audio, a ich popularność nieustannie rośnie. Zapraszamy na nasz film poradnikowy poświęcony tej grupie produktowej.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Słuchawki bezprzewodowe - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

Wzmacniacze stereo - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

Głośniki i systemy mini - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: