Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać kabel HDMI - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać kino domowe, jak wybrać amplituner wielokanałowy, czy jak wybrać głośniki do systemu audio – na te pytania konsekwentnie odpowiadamy na łamach naszego kanału od ładnych paru miesięcy. Skupialiśmy się głównie na tych najbardziej zauważalnych komponentach, ale nie można też zapominać o tym, że je wszystkie należy w odpowiedni sposób ze sobą połączyć. Nie chodzi jedynie o to, by w przypadku systemów audio-video okablowanie po prostu przekazało sygnał. Warto pójść krok dalej i wybrać takie okablowanie, które nie zmarnuje potencjału drzemiącego w systemie audio i telewizorze.

Kolejne premiery na rynku elektroniki konsumenckiej powodują na przykład, że coraz poważniej trzeba patrzeć na standard kabli HDMI 2.1. To z kolei coraz częściej rodzi wśród naszych klientów pytanie - jak i jaki przewód HDMI wybrać. Toteż w dzisiejszym filmie postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości w tym temacie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać uchwyt do telewizora - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Yamaha TSR-400 oraz RX-V4A i zestawy kina domowego | Top Hi-Fi

Jak wybrać soundbar - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: