Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki True Wireless - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Słuchawki True Wireless to, jak sama nazwa wskazuje, konstrukcje całkowicie pozbawione okablowania. Jedyny przewód, jaki zwykle znajdą Państwo w zestawie z nimi, to przewód USB wykorzystywany do ładowania baterii w dołączonym do zestawu etui. To z kolei pełni jednocześnie rolę mobilnej ładowarki, a więc jest pewnego rodzaju powerbankiem słuchawkowym. Urządzenia tego typu do transmisji sygnału audio wykorzystują łączność Bluetooth. W słuchawkach stosowane są rozmaite wersje tego standardu, które różnią się m.in. zasięgiem, szybkością transmisji danych (najnowsze modele są kompatybilne z wersją 5.0 lub 5.1), a także energooszczędnością, wpływającą na czas pracy na jednym ładowaniu. Słuchawki True Wireless są niezwykle wygodne w użytkowaniu – lekkie i kompaktowe. Brak plączącego się kabla nie ogranicza swobody poruszania się słuchacza, a przecież komfort codziennego korzystania to niezwykle ważny aspekt przy wyborze słuchawek.

Zapraszamy na nasz film poświęcony bezprzewodowym słuchawkom True Wireless. Niech to będzie dobry przewodnik "na początek", zanim pojawią się Państwo w naszym salonie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jakie słuchawki bezprzewodowe do 1000 zł | Zestawienie Top Hi-Fi

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Najciekawsze słuchawki do 200 zł | Zestawienie Top Hi-Fi w 2021 roku


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: