Poprzedni
Następny

[Wideo] Hi-Fi ROSE, czyli Hi-Tech po audiofilsku | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku zapraszamy na high-endową podróż do Korei Południowej – kraju, z którego pochodzi marka Rose, która właśnie zawitała do naszych salonów. To producent multimedialnych urządzeń, które pozwalają nie tylko słuchać muzyki, ale też na przykład przetwarzać i odtwarzać sygnał video. Zaprezentujemy dziś przekrojowo cztery urządzenia tej marki. Będą to streamery sieciowe RS150 i RS250, czytnik płyt CD RSA780E oraz wzmacniacz zintegrowany Rose RA180. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Peachtree Audio nova500 – stylowy i piekielnie wydajny | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Kolumny głośnikowe Mission 770: retro-wygląd, świeże brzmienie | Prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Top Pojedynki: NAD C 399 vs NAD M10 v2 | porównanie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: