Poprzedni
Następny

[Wideo] H590 – najmocniejsza integra stereo norweskiego Hegla | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku omawiamy flagową integrę Hegla i jednocześnie najmocniejszy wzmacniacz zintegrowany w portfolio tego norweskiego producenta. To integra pracująca w klasie AB, generująca moc 300 W na kanał przy 8 omach. Hegel H590 zapewnia high-endowe, dynamiczne brzmienie, z precyzyjnym, mocnym i wielowymiarowym basem, nieco wycofaną średnicą i wyeksponowanymi tonami wysokimi. Do tego oferuje dwie rozbudowane sekcje połączeniowe: analogową i cyfrową. Więcej na temat technologii, brzmienia oraz tego z jakimi kolumnami warto H590-tki posłuchać dowiecie się z niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ProAc K6 - perła angielskiego High-Endu  | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

Yamaha A-S3200 – High-End w klasycznym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: