Poprzedni
Następny

[Wideo] Gramofon Clearaudio Concept – Hi-End po niemiecku | prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest high-endowy w pełni manualny gramofon od niemieckiej marki Clearaudio, która od momentu wejścia na rynek w 1978 roku, cieszy się niesłabnącym uznaniem i renomą wśród audiofilskiej społeczności na całym świecie. Gramofon Clearaudio Concept imponuje precyzją wykonania i swoim brzmieniem. Więcej o tym z czego i jak wykonany jest ten gramofon, a także o jego brzmieniu oraz o tym, z czym go połączyć, dowiecie się od Janka z niniejszego materiału. Zapraszamy serdecznie! 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Top Pojedynki: NAD C399 vs NAD M10 V2 | porównanie Top Hi-Fi

Kolumny głośnikowe Mission 770: retro-wygląd, świeże brzmienie | Prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Audio-Technica ATH-WP900 - słuchawki przewodowe z wyższej półki | Recenzja, opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: