Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośnik bezprzewodowy Yamaha WS-B1A – zawsze pod ręką | prezentacja Top Hi-Fi

Najnowszy, kompaktowy głośnik bezprzewodowy od Yamahy – model WS-B1A pomimo swoich zaledwie 10,5 cm wysokości oferuje świetne brzmienie. Nie jest to oczywiście urządzenie, które zatrzęsie Waszym pomieszczeniem, ale gra bardzo satysfakcjonująco, a w swojej półce cenowej i mając na uwadze jego gabaryty, powiedzieć trzeba, że gra wprost rewelacyjnie. Więcej na jego temat dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ELAC ConneX – stereofoniczne głośniki aktywne | prezentacja Top Hi-Fi

Top pojedynki: Devialet Mania vs. Bowers & Wilkins Zeppelin

Bluesound Pulse 2i – niebieska moc w maxi opakowaniu | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: