Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośnik bezprzewodowy Devialet Phantom II - prezentacja, opinia Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Są w branży Hi-Fi takie produkty, które wzbudzają emocje - raz, że robią to znacznie skuteczniej niż inne, dwa, że te emocje są znacznie większe niż w przypadku produktów masowych. Bohaterowi dzisiejszego odcinka daleko do bycia masowym, choć życzylibyśmy sobie, aby każdy mógł mieć go w swoim domu. Czas, by go przedstawić – dziś gościem cyklu Kobiecym Okiem jest hi-endowy głośnik bezprzewodowy w swojej bardziej kompaktowej wersji - oto Phantom II.

Jakie wrażenie głośnik bezprzewodowy Devialet Phantom II zrobił na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiada ten głośnik od francuskiego producenta. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem", w końcu Panie również poszukują Dobrego Brzmienia.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośnik bezprzewodowy - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

 

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

3 modele słuchawek bezprzewodowych, które spodobają się Paniom
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: