Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins PI7 - słuchawki True Wireless, na które warto było czekać | Prezentacja, recenzja

Ponad 10 lat temu Bowers & Wilkins zaprezentowało pierwsze w swojej historii słuchawki. Model P5 wyznaczał wtedy nowy standard zarówno w kwestii brzmienia słuchawek nausznych, a także wyróżniał się użytymi do produkcji materiałami - stalą nierdzewną i skórą naturalną. Dziś Brytyjczycy ponownie wprowadzają na rynek produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych jakością dźwięku, skutecznym tłumieniem hałasu otoczenia oraz innowacyjną funkcjonalnością inteligentnego etui ładującego. Pierwsze w ofercie Bowers & Wilkins słuchawki True Wireless PI7 pokazują, że w kwestii dźwięku tej kategorii produktów można zrobić kolejny progres, zaproponować bardzo naturalne brzmienie i zamknąć to wszystko w eleganckiej obudowie. Zapraszamy na test najnowszego modelu słuchawek od Bowers & Wilkins.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Słuchawki Gemini czyli True Wireless od Devialet | Prezentacja

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do 500 zł | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: