Poprzedni
Następny

[Wideo] Bluesound Pulse 2i – niebieska moc w maxi opakowaniu | prezentacja Top Hi-Fi

Bluesound Pulse 2i to bezprzewodowy głośnik typu all-in-one. Powstał przede wszystkim z myślą o odtwarzaniu muzyki strumieniowo. Minimalistyczny design sprawia, że Pulse 2i świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu. To głośnik który korzysta zarówno z technologii Bluetooth, jak i Wi-Fi. Wydajny zestaw przetworników odpowiada za czyste i wciągające brzmienie. Więcej o jego możliwościach połączeniowych i samym brzmieniu dowiecie się z niniejszego materiału.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki aktywne ELAC ConneX – uniwersalność dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Top pojedynki: Devialet Mania vs. Bowers & Wilkins Zeppelin

Bluesound Pulse M - głośnik bezprzewodowy z aspiracjami | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: