Poprzedni
Następny

[Wideo] Bluesound Powernode Edge – jeszcze więcej za jeszcze mniej | prezentacja Top Hi-Fi

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest kompaktowy i świetnie zaprojektowany wzmacniacz stereo z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym marki Bluesound. Oto Powernode Edge – urządzenie skromnych gabarytów i sporych możliwości. Wystarczy podłączyć do niego głośniki, a 40-watowa sekcja wzmacniacza zajmie się resztą. Więcej na temat funkcjonalności, brzmienia i kolumn, z którymi najlepiej posłuchać Powernode Edge, dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

3 zestawy stereo ze wzmacniaczem NAD C 368 | Rekomendacje Top Hi-Fi

Kolumny podłogowe do 5000 zł – TOP 3 2022 roku | prezentacja Top Hi-Fi

Stereofoniczne Super Duety polecane przez Ekspertów Dobrego Brzmienia | Rekomendacje Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: