Poprzedni
Następny

[Wideo] Beosound Explore - wodoodporny głośnik bezprzewodowy od Bang & Olufsen | Prezentacja

Dzięki wzmocnionej, odpornej na zarysowania, kurz oraz wodę powłoce, nawet po długiej wędrówce głośnik bezprzewodowy Beosound Explore będzie wyglądał jak nowy. Solidnie wykonana konstrukcja prosto z firmowej fabryki ulokowanej w duńskim Struer. Zapewnia charakterystyczne dla Bang & Olufsen brzmienie i wyróżnia się skandynawskim wzornictwem, opracowanym przez sztokholmską pracownię Above. Tymczasem zapraszamy na nasz film poświęcony temu głośnikowi Bluetooth, którego można nazwać "twardzielem". 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośnik Bluetooth - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Głośniki bezprzewodowe do 1000 zł idealne do używania na zewnątrz | Zestawienie

Podpowiadamy czym różnią się głośniki aktywne od pasywnych | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: