Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio-Technica ATH-WP900 - słuchawki przewodowe z wyższej półki | Recenzja, opinia Top Hi-Fi

Wbrew pozorom, high-endowe brzmienie możemy mieć nie tylko w domu. Z biegiem czasu i wraz z rozwijającą się technologią producenci dostarczają nam coraz to bardziej zaawansowane urządzenia - zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i technologicznym. Mowa tu oczywiście o urządzeniach kompaktowych / mobilnych, ponieważ ciężko byłoby wziąć w teren tradycyjny zestaw stereo. I mając to na uwadze dziś przyjrzymy się słuchawkom Audio-Technica ATH-WP900. W dzisiejszym odcinku Janek opowie o tym modelu słuchawek, w przypadku których doskonałe brzmienie zamknięto w niezwykle eleganckiej formie.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać wzmacniacz słuchawkowy - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Audeze LCD-X Creator Edition - prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: