Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro G10 wszechstronny głośnik bezprzewodowy z Chromecast

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Naszym stałym widzom szwedzka marka Audio Pro powinna być już dobrze znana. Tworzą sprzęt audio o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny, a także oferujący szerokie możliwości interakcji z muzyką. Szwedzi poszli za ciosem prezentując pod koniec zeszłego roku nowy produkt, który ma szansę idealnie wpasować się w potrzeby dzisiejszego słuchacza. W dzisiejszym materiale zaprezentujemy głośnik bezprzewodowy Audio Pro G10 z systemami Chromecast oraz AirPlay 2.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Soundbar killers - Audio Pro A26 i A36

Najciekawsze słuchawki do 200 zł | Zestawienie Top Hi-Fi w 2021 roku

Wzmacniacz zintegrowany, a przedwzmacniacz i końcówka mocy | Podpowiadamy


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: