Poprzedni
Następny

Walentynkowa akcja „Miłość” w Top Hi-Fi & Video Design!

Jest Was dwoje. Lubicie słuchać muzyki. W domu, pracy, autobusie, biegając lub ćwicząc. Teraz przy zakupie dwóch par słuchawek otrzymujecie rabat. Sprawcie sobie obojgu walentynkowy prezent!

Zaiste akcja „Miłość” otwiera przed melomanami szereg możliwości. Możesz kupić dwa takie same modele słuchawek sportowych i wspólnie z lepszą połową wyciskać z siebie siódme poty na siłowni. Oboje możecie kupić słuchawki z ANC, aby wspólnie pracować z domu nie przeszkadzając sobie nawzajem!

Ale bardziej przebiegli walentynkowicze, powinni rozważyć kupno słuchawek o różnym przeznaczeniu. Sportowe na czas aktywny i wokółuszne na czas relaksu. Słuchawki do pracy na home office i słuchawki gamingowe na czas wolny. Jak to mawiają radykalni audiofile: słuchawek w obejściu nigdy za wiele.

Co zrobić, aby skorzystać z naszej akcji? Wystarczy podczas zakupów wpisać kod rabatowy o treści „LOVE” i 10% rabat na tańsze słuchawki naliczy się automatycznie. Życzymy wam trafionych prezentów!

Natomiast, jeśli macie chęć na coś wyjątkowego, to specjalnie z okazji Walentynek sprzedajemy głośnik Addon C10 w obniżonej cenie. To kompaktowy i łatwy w obsłudze głośnik zaprojektowany z myślą o zapewnieniu Ci czystej radości oraz najprawdziwszej rozrywki. Będziecie mogli posłuchać ulubionej muzyki razem, bo przecież o to chodzi – żeby razem robić rzeczy, które sprawiają Wam przyjemność.

PS. Kod rabatowy działa również, jeśli jesteś singlem z zamiłowaniem do słuchawek.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: