Poprzedni
Następny

Vifa® PLAY i Vifa® LINK – dwa przyciski dające nieograniczone możliwości

Wraz z premierą głośników bezprzewodowych Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 Vifa wprowadziła kilka funkcjonalnych udogodnień – przyciski Vifa® PLAY i Vifa® LINK. Dzięki nim użytkownik zyskuje szybki dostęp do swoich ulubionych stacji radiowych oraz może stworzyć system multiroom, który pozwala na przesyłanie dźwięku pomiędzy głośnikami ustawionymi w całym domu.

Vifa® PLAY i Vifa® LINK

W codziennym użytkowaniu na szczególną uwagę zasługuje funkcja Vifa® PLAY, która zapewnia łatwy i szybki dostęp do muzyki. Umieszczony na przednich ściankach obudów głośników Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 specjalny przycisk, oznaczony jako trzy kropki, pozwala w ułamku sekundy przełączać się pomiędzy wstępnie zaprogramowanymi trzema ulubionymi stacjami radiowymi użytkownika. Wystarczy jeden, dwa lub trzy razy nacisnąć Vifa® PLAY.

Vifa® PLAY i Vifa® LINK

Na tylnej ściance modeli Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 znajduje się drugi z „magicznych” przycisków – Vifa® LINK – który pozwala połączyć bezprzewodowo głośniki. Rozwiązanie to umożliwia stworzenie systemu multiroom, aby muzyka mogła brzmieć w całym domu. Od salonu dziennego do kuchni i sypialni, to użytkownik decyduje gdzie i kiedy muzyka powinna przemieszczać się wraz z nim.

Obsługę głośników ułatwia aplikacja Vifa® HOME, która zapewnia również dostęp do ustawień oraz funkcji strumieniowania i łączenia. Dzięki niej użytkownik może m.in. odtwarzać nagrania z serwisów Spotify, QQ Music lub TuneIn, a także grupować głośniki bezprzewodowe Vifa. Niesamowicie łatwa w obsłudze, daje użytkownikowi pełną kontrolę nad konfiguracją wszystkich głośników, umożliwiając stworzenie odpowiedniej atmosfery w każdym pomieszczeniu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: