Poprzedni
Następny

Głośniki bezprzewodowe Vifa w letniej promocji

Zastanawiasz się nad głośnikiem bezprzewodowym, który nie tylko doskonale sprawdzi się podczas wszelkich wypadów, ale także będzie eleganckim urozmaiceniem domowego pomieszczenia? Dobrze trafiłeś. Teraz w naszej nowej promocji w niższych cenach do nabycia są trzy stylowe głośniki Bluetooth marki Vifa.

Vifa Reykjavik

Reykjavik jest drugim najmniejszym głośnikiem w gamie produktowej duńskiego producenta. Pomimo tego model ten dostarcza pełnowymiarowe brzmienie, a kształt urządzenia sprawia, że wysokiej jakości sygnał audio emitowany jest we wszystkich kierunkach.

Projektanci zadbali również o stronę stylistyczną, urzeczywistniając skandynawską prostotę zarówno od strony wizualnej, jak i funkcjonalnej. Naturalne materiały łączą się z nietuzinkowym wzornictwem, a użytkownik ma do wyboru trzy wersje kolorystyczne: czarną, szarą oraz niebieską.

Vifa Helsinki

Drugi głośnik w naszej promocji czerpie nazwę od stolicy Finlandii – Helsinek. Wizualnie konstrukcja przypomina niewielką, poręczną torebkę, a do jej budowy wykorzystano wysokiej jakości materiały. Vifa Helsinki jest dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych i można wybierać spośród klasycznej czerni, żywo wyglądającej zieleni, eleganckiego błękitu, subtelnego różu oraz (jak określa sama Vifa) piaskowej szarości. 

Vifa Helsinki

Bez wątpienia urządzenie prezentuje się świetnie w każdym z tych kolorów, ponadto zachwycając dźwiękiem o świetnym basie i czystych wokalach, za co odpowiadają dwa głośniki szerokopasmowe, dwa basowe oraz dwie membrany pasywne.

Vifa Oslo

Vifa Oslo to stosunkowo niewielki model, dzięki czemu z łatwością możesz ustawić go w dowolnym miejscu w domu, co sprawi, że muzyka będzie mogła towarzyszyć ci podczas codziennych zajęć. Niewielka waga w połączeniu z wygodnym, praktycznym uchwytem ułatwiają przenoszenie i spakowanie głośnika np. do plecaka. Z kolei specjalne materiałowe pokrycie, przygotowane przez firmę Kvadrat, pozwala Oslo wtopić się w każde domowe otoczenie, nadając całości ciepły charakter.

Vifa Oslo

Urządzenie wyróżnia się także emocjonującym odwzorowaniem dźwięku. Konstruktorzy wyposażyli model Oslo w dwa pełnozakresowe głośniki (50 mm) z aluminiowymi membranami i neodymowymi magnesami. Głośniki współpracują z dwoma przetwornikami niskotonowymi (65 mm) z płaskimi membranami warstwowymi oraz dwoma pasywnymi radiatorami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: