Poprzedni
Następny

Vifa Oslo: perfekcyjnie zaprojektowany, a teraz także nagrodzony

"Zaprojektowany w Danii model Vifa Oslo jest zachwycającym głośnikiem Bluetooth, który będzie wspaniale prezentował się w twoim salonie: idealne połączenie technologii, jakości dźwięku i ponadczasowego wzornictwa. Miękki, dobrze zaprojektowany uchwyt biegnie wokół obudowy głośnika, podczas gdy całe urządzenie pokrywa wysokiej jakości tkanina. Interfejs pozostaje ukryty. Nic dodać, nic ująć!"

Powyższy cytat to tekst przygotowany przez jury niemieckiej organizacji iF International Forum Design-award, uzasadniający przyznanie głośnikowi Oslo specjalnej nagrody iF GOLD AWARD. Tytuł przyznawany jest tylko 75 konstrukcjom wyselekcjonowanym z grupy ponad 5500 propozycji z całego świata walczących o tę nagrodę.

 Vifa Oslo Gold Award 2017

Zrób jedną rzecz i wykonaj ją dobrze

Mikael Ankersen, szef działu rozwoju w firmie Vifa i osoba odpowiedzialna za naturalny dźwięk produktów firmy, wraz ze współpracującymi z Vifą projektantami zewnętrznymi, z wielką dumą odebrali nagrodę w Monachium w piątek 10 marca. Złote trofeum jest oznaką sukcesu dla duńskiego producenta głośników, który w 2012 r. zaangażował się w strategiczną podróż wiodącą od firmy produktowej do luksusowej marki lifestylowej.

Michael Sørensen, prezes firmy Vifa, wyjaśnił tę dobrze zrealizowaną zmianę profilu: "Jednym z naszych kluczy do sukcesu, jest zachowanie szacunku dla współpracujących z nami klientów. W firmie Vifa mamy bogatą i precyzyjną wiedzę o jednej rzeczy, tj. tworzeniu prawdziwego dźwięku. Robisz jedną rzecz i robisz ją bardzo dobrze. Jeżeli coś nie jest wystarczająco dobre, nie będzie zaakceptowane. Ta sama zasada odnosi się do wzornictwa naszych produktów. Zawsze dbamy o to, aby wykonywać swoją pracę najlepiej jak to możliwe, ponieważ to nadaje twoim produktom wrażenie czegoś wyjątkowego i ponadczasowego, pozwalając stworzyć silną więź z twoimi klientami". 

Unikatowe doświadczenie

Jak wskazuje jury iF, wzorniczy język modelu Oslo jest wyraźnie skandynawski z intrygującą, surową prostotą, ale Oslo to dużo więcej niż tylko konstrukcja przyciągająca wzrok. Projektanci i inżynierowie firmy Vifa współpracowali, aby uzyskać imponujący, potężny dźwięk z tego unikatowego głośnika Bluetooth, zachowując przy tym kompaktowe, praktyczne rozmiary. Innymi słowy, Oslo zapewnia unikatowe emocje dźwiękowe, jednocześnie wykorzystując to samo DNA co inne głośniki Vify z cenionych skandynawskich serii, Stockholm, Copenhagen i Helsinki.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: