Poprzedni
Następny

Twoja ulubiona muzyka zawsze z Tobą

Na rower i do biegania, na spacer i czas podróży – słuchawki sportowe i dla aktywnych stały się najprostszym i najlepszym rozwiązaniem, które pozwala fanom muzyki cieszyć się ulubionymi nagraniami nawet poza domem. Bogata oferta udostępniona przez producentów umożliwia znalezienie modelu najbardziej dopasowanego do gustu i oczekiwań użytkownika, a opracowanie konstrukcji przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie dźwięku, takich jak Audio-Technica, Bowers & Wilkins, Koss i Yamaha, gwarantuje najwyższą jakość brzmienia.

Audio-Technica-Sonicsport-lifestyle

W sportowym stylu

Sportowe modele słuchawek to specyficzne konstrukcje, które zostały opracowane pod kątem wykorzystania podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Specjalne ukształtowanie obudowy, elastyczność oraz odporność na pot i wodę sprawiają, że sportowe modele są gwarancją komfortu użytkowania. W przypadku słuchawek sportowych to właśnie pewność zamocowania, oprócz wysokiej jakości dźwięku i łatwości obsługi, jest jednym z najważniejszych kryteriów wyboru. Wystarczy poznać bliżej słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CKP200iS lub Yamaha EPH-WS01/EPH-RS01, aby przekonać się, że wszystkie ww. cechy można połączyć w jednej konstrukcji.

Słuchawki sportowe dla aktywnych

Mobilna elegancja na każdą okazję

Miłośnicy muzyki  łączący przyjemność słuchania nagrań i uprawiania sportu to dzisiaj liczna grupa, ale jeszcze więcej można spotkać amatorów dobrego grania, którzy codziennie fundują sobie muzyczny relaks, np. podczas dojazdów do pracy, lub też sięgają po porcję muzyki w wolnych chwilach, m.in. w trakcie spacerów. To właśnie z myślą o nich producenci opracowali tzw. słuchawki mobilne. Ich atutem jest połączenie lekkiej konstrukcji, eleganckiego wzornictwa oraz wygody użytkowania. Wśród słuchawek mobilnych można znaleźć konstrukcje douszne, np. Bowers & Wilkins C5 S2, nauszne, takie jak Yamaha HPH-M82 i wokółuszne, m.in. Audio-Technica ATH-MSR7, w tym oczywiście konstrukcje z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania/mikrofonem.

Yamaha EPH-WS01

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: