Poprzedni
Następny

Test systemu audio Sonoro Elite

Sonoro Elite

„Jeśli ktoś poszukuje możliwie kompaktowego a zarazem umożliwiającego korzystanie z dobrodziejstw tak minionych (CD/FM) jak i współczesnych (streaming/DAB+) technologii rozwiązania, to propozycja Sonoro w postaci Elite wydaje się wielce kusząca” – przekonywał Marcin Olszewski z portalu audiostereo.pl, recenzując najnowszy system audio Sonoro Elite. Co skłoniło autora do takich przemyśleń? Sprawdźmy.

Model Elite to praktyczne rozwiązanie, które łączy możliwość odtwarzania dźwięku w zakresie 360 stopni wraz z szeregiem przydatnych funkcjonalności. Do takowych należą na pewno radio analogowe FM oraz cyfrowe DAB+, funkcja budzika, automatycznie podświetlający się wyświetlacz samoczynnie dostosowujący się do jasności otoczenia czy port USB odpowiadający m.in. za ładowanie baterii podłączonych urządzeń.

Jak zauważa Pan Olszewski, Elite oferuje swoim odbiorcom szereg opcji:

„Mamy bowiem do dyspozycji nie tylko konwencjonalny tuner FM, lecz i jego zdigitalizowaną odmianę DAB/DAB+, odtwarzacz CD, łączność Bluetooth®, Wi-Fi i po standardowej „skrętce”, obsługę serwisów streamingowych Spotify, Deezer, AmazonMusic, nieprzebranego mnóstwa rozgłośni internetowych i serwerów UPnP. Do tego dochodzi oczywiście podwójny budzik, jednym słowem brakuje tylko ekspresu do kawy”.

Sonoro Elite

To właśnie m.in. ta wszechstronność urządzenia sprawia, że Elite to „po prostu świetnie wykonany, multi-funkcyjny odtwarzacz CD, streamer i radioodbiornik pozwalający na (…) obcowanie z ulubioną muzyką”.

Aby osobiście się o tym przekonać zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, natomiast do przeczytania pełnego testu odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: