Poprzedni
Następny

Test słuchawek Audio-Technica ATH-ANC500BT

ATH-ANC500BT

„Audio-Technica ATH-ANC500BT to lekkie i zaskakująco wygodne słuchawki, które sprawią wiele radości podczas domowych odsłuchów, jednak swoją prawdziwą naturę pokażą przede wszystkim wielkomiejskim zgiełku” – przekonuje Marcin Olszewski na łamach portalu audiostereo.com.

Zaprojektowany i wykonany w Japonii model ATH-ANC500BT stanowi połączenie wygody użytkowania bez ograniczeń spowodowanych obecnością kabla oraz wyjątkowego systemu eliminacji szumów QuietPoint. To rozwiązanie, jak zwraca uwagę Pan Olszewski, pozwala odciąć nas od wszechobecnego szumu i wszelkich irytujących hałasów, dzięki czemu możemy całkowicie skupić się na muzyce.

Słuchawki wyposażone zostały w 40-milimetrowe przetworniki, które zapewniają czysty, mocny dźwięk, zwłaszcza w zakresie niskich tonów. W teście przeprowadzonym na stronie audiostereo.com możemy przeczytać właśnie, że niskie częstotliwości należą do jednej z największych zalet ATH-ANC500BT. Konstrukcja ta ponadto, w odróżnieniu od poprzednich modeli Audio-Techniki, stawia na element, który autor nazywa „grą ciszą”:

„I tak jak poprzednio Audio-Technici stawiały na przysłowiową jazdę bez trzymanki, tak tym razem bez najmniejszego problemu potrafiły skupić się na delikatnych akordach i iście dziewczęcym śpiewie wprowadzających słuchacza w baśniowy nastrój, gdzie równie ważna co dźwięki staje się gra ciszą. I to ciszą kontemplacyjną, której firmowy QuietPoint® niezaprzeczalnie pomaga. A delikatny, perlisty odgłos ‘grobowego dzwonka’ potrafi wywołać gęsią skórkę niezależnie od intensywności operującego za oknem słońca”.

Do osobistego przetestowania ATH-ANC500BT zapraszamy do naszych salonów, natomiast  z pełnymi testami słuchawek Audio-Techniki można zapoznać się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: