Następny

Test SA-KI Pearl w Stereophile.com

Amerykański portal Stereophile.com przeprowadził test Perły wśród urządzeń stereo - odtwarzacza SACD SA-KI Pearl firmy Marantz.

Marantz SA-KI Pearl, według portalu Stereophile.com, to pięknie zbudowany, wspaniale zaprojektowany odtwarzacz SACD/CD, który oferuje imponujący balans i doskonale dopracowane charakterystyki. Wyróżnia się wspaniałą dynamiką, detalicznością, doskonałą przejrzystością oraz wieloma ulepszeniami w zakresie dźwięku. SA-KI Pearl stanie się niezawodnym urządzeniem w każdym zestawie audio-wideo. Słuchając dźwięku wydobywającego się z tego genialnego systemu podczas odtwarzania płyt CD wiesz, że ten, kto stał za stworzeniem tego wspaniałego urządzenia, jest wielkim pasjonatem muzyki. Tą osobą jest, jedna z najlepiej rozpoznawalnych osobistości w branży audio, człowiek o wielkiej muzycznej pasji - Ken Ishiwata.

Dziedzictwo doskonałej i ciągle dopracowywanej technologii gwarantuje, że tworzone przez Marantza komponenty potrafią wydobyć prawdziwą esencję z każdego nagrania, czy w przypadku urządzeń AV - z filmu. SA-KI Pearl jest tego doskonałym przykładem. Ta ekskluzywna, limitowana seria jest prawdziwą audiofilską gratką dla miłośników wspaniałego brzmienia. Dopracowana w najmniejszych szczegółach przez Kena Ishiwate, idealnie dopasuje się do stylu życia każdego słuchacza oraz zyska uznanie każdego konesera dźwięku na świecie.

Przeczytaj test

Następny

Polecane

 1. LS Blue Heaven Kabel zasilający 2m

  LS Blue Heaven Kabel zasilający 2m

  Nordost
  Przewody zasilające
  1 389 zł
  Prosimy o kontakt
 2. N2 Frey 2 Interkonekt 1m / XLR
  6 425 zł
  Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: